Největší banky v ČR – aktuální přehled, kdo vlastní, majitel

Novinky

Za bankou už není třeba nikam chodit. Lze ji mít neustále k dispozici. To je možné s internetovou bankou. Jednu z nejoblíbenějších internetových bank představuje Zuno.

Mnohým lidem nevyhovují tradiční banky kvůli nutnosti do nich chodit kvůli každé maličkosti. Také se jim pravděpodobně nelíbí mnohé zbytečné poplatky. Kdo patří mezi tyto lidi, měl by zvolit Zuno banku.

Air Bank

Brzy tomu bude půl roku, co na český trh vstoupila zatím nejmladší česká banka, za níž stojí silná finanční skupina PPF. Mnozí patrně již zaznamenali tuto skutečnost, minimálně proto, že na televizních obrazovkách jsou již řadu týdnů k vidění zelené reklamní spoty nové banky.

Ano, zelená je hlavním poznávacím znakem Air Bank, jejíž neoficiální web funguje již celý rok.

OVB Allfinanz, a. s.

Krátce poté, co Česká republika oslavila dvacet let svobody a demokracie, slaví také OVB Allfinanz, a. s., dvacáté výročí svého založení na českém trhu. Byly to dvě dekády tvrdé práce, která přinesla a stále přináší výsledky, úspěchy a ocenění.

Zatímco mateřská společnost OVB HOLDING AG vznikla v tehdejší NSR již v roce 1970, Česká republika musela na příchod první finančně poradenské společnosti na trhu čekat. Na počátku prosince 1992 se nicméně Česká republika spolu s Polskem a Maďarskem.

Dvě nové významné novinky připravil organizátor projektu prvního klientského ratingu bank v ČR OVB Vstřícná banka. Od příštího roku budou do hodnocení zahrnuty nejnovější banky na tuzemském trhu. Současně došlo k rozšíření hodnocení o neregistrovanou veřejnost. Hodnotit tak nyní může každý a pohodlně.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang