SMS půjčka ihned úplně každému

Půjčky

Kvůli novému zákoníku museli poskytovatelé půjček a úvěrů v mnohých případech zpřísnit svoje schvalovací metody při vyřizování žádostí od klientů. Lidé s horší bonitou tak mají zase o něco menší šanci na získání SMS půjčky. Přesto stále existují SMS půjčky ihned úplně každému.

I přes změnu zákona existují firmy, které nenahlíží do registrů dlužníků, neprověřují pravidelné příjmy a půjčí třeba i v případě, že je žadatel zadlužený nebo v exekuci.

Půjčky pro dlužníky a lidi v registru jsou ovšem skoro vždy dražší, a to kvůli vyššímu riziku při půjčování finančních prostředků.

Dalším častým případem je také to, že SMS půjčky skoro každému nabízí hlavně menší nebankovní společnosti, které mají v nabídce krátkodobé půjčky před výplatou. Tyto společnosti často nabízejí i SMS půjčky o víkendu.

Díky nim sice žadatel peníze získá, jde ovšem o malé částky, většinou do 5 000 nebo 10 000 Kč.

Někomu ovšem tyto krátkodobé půjčky vyhovují. Mají totiž několik značných výhod. Jsou ideální pro ty, kteří nemají čas vyřizovat si půjčky na pobočkách a hledat osobně firmu, která půjčí.

Nebankovní malé půjčky jsou skoro ve všech případech dostupné po internetu, takže stačí vyplnit několik žádostí a hned člověk ví, kdo mu půjčí a kde peníze naopak nezíská.

SMS půjčky ihned úplně každému lze získat přes telefon, SMS, e-mail nebo internet. Na obecné úrovni některé finanční společnosti nabízejí bezhotovostní možnost úvěru, která může být vyřízena rychle. Také stojí za zvážení půjčky od soukromých investorů.

Minimální požadavky těchto půjček se mohou lišit, nicméně skoro všichni poskytovatelé půjček mohou vyžadovat, aby si byl klient jist, že bude schopen vrátit půjčené peníze.

SMS půjčka

SMS půjčka je rychlá a pohodlná forma úvěru. Právě to je důvod, proč je tento typu úvěru stále oblíbenější. SMS půjčka nabízí rychlé financování v případné nouzi a zájemce se nemusí obtěžovat přípravou často složitých dokladů.

Stačí málo: zaregistrovat se do příslušného systému, odeslat SMS, potvrdit platnost bankovního účtu a pak se můžou ihned čerpat finanční prostředky. Obvykle je splatnost těchto půjček nastavena do 30 dnů, následně však může být upravována. Smlouvy jsou snadno přijatelné a z celkového pohledu to může být skvělá volba.

Půjčka přes SMS je typ krátkodobé půjčky, která se může vyřídit pouze přes SMS zprávu. Věřitel zkontroluje totožnost pomocí SMS z čísla, které žadatel zadal při vyplňování žádosti o půjčku, a následně mu pošle peníze na účet. Celý proces vyřízení trvá jen několik minut, nebo dokonce sekund a klient si vybere částku, kterou si potřebuje půjčit.

Nejvýhodnější půjčka přes SMS je ta, která se vyřizuje přes internet a nevyžaduje žádnou osobní návštěvu některé z poboček poskytovatele půjčky.

SMS půjčka ihned

SMS půjčky ihned jsou typy krátkodobých půjček, které lze obdržet do několika minut pomocí rychlé SMS zprávy. Tyto půjčky jsou obvykle velmi malé (vyšší částky nejsou k dispozici) a poskytovatel nevyžaduje žádné doklady.

Je také třeba si uvědomit, že sazby úroků u těchto půjček jsou velmi vysoké, takže je důležité, aby se zájemce náležitě rozhodl a pečlivě se obeznámil se smlouvou před jejím podpisem.

SMS půjčka bez registru

SMS půjčky bez registru jsou poskytovány bez nahlížení do registru dlužníků. Jsou to často rychlé a snadno dostupné půjčky, které poskytují dodatečnou finanční vzpruhu potřebným lidem. Jsou skvělou volbou pro naléhavou potřebu rychlého financování. Tyto půjčky mohou být splatné přes internet nebo prostřednictvím SMS.

Splatnost těchto půjček obvykle bývá ve velmi krátké době, kolem 30 dnů. Nicméně, někteří poskytovatelé mohou poskytnout delší období splatnosti. Vše záleží na domluvě. Tyto půjčky nevyžadují žádné dokumenty jako potvrzení příjmu, doklady totožnosti, adresy nebo číslo účtu a nevyžadují vyplňování dlouhých formulářů.

SMS půjčky do 5 000 Kč

SMS půjčky se zpravidla úročí. Pokud zájemce hledá půjčku do 5 000 Kč, existují i finanční instituce, které tuto částku vyplatí bez nutnosti účtování úroku za půjčené peníze.

Nebankovní půjčky do 5 000 Kč (nikoliv však nutně přes SMS) poskytují:

 • Fénixpůjčka
 • Superpůjčka
 • Zaplo
 • ViaSMS
 • SOS Credit
 • Kamali
 • Creditportal
 • Omega Půjčka
 • Půjčka7
 • Cool Credit
 • CreditGo
 • Viva Credit
 • FlexiFin

Féroví poskytovatelé sdělí vše předem a peníze vyplatí převodem na účet, případně v hotovosti.

SMS půjčky do 10 000 Kč

SMS půjčky ve výši až 10 000 Kč jsou dostupné u různých společností. Většina těchto společností nabízí možnost objednání SMS půjčky bez nutnosti odeslání dokumentů či jiných požadavků. Tento typ krátkodobého finančního úvěru lze získat velmi rychle a jednoduše prostřednictvím mobilního telefonu.

Půjčky jsou často rychle schvalovány a peníze je možné získat do několika hodin od podání žádosti. Musí se však zvážit, jaké jsou potřebné náklady a úroky k těmto půjčkám, aby se předešlo problémům se splácením. Když tedy dotyčný hledá rychlou finanční pomoc, SMS půjčka do 10 000 Kč může být skvělým řešením.

Společnosti nabízející SMS půjčku do 10 000 Kč jsou následující:

 • Fénixpůjčka
 • Bezvapůjčka
 • Superpůjčka
 • Zaplo
 • ViaSMS
 • SOS Credit
 • Creditportal
 • Ferratum
 • Viva Credit
 • FlexiFin
 • Kamali
 • Cool Credit
 • CreditGo
 • Půjčka7

Nebankovní poskytovatelé nabízejí také půjčku 30 000 Kč ihned na účet nebo v hotovosti. Získat lze i vyšší částky.

SMS půjčka přes mobil

Až do nedávné doby bylo několik firem, které nabízely SMS půjčky přes mobil. Bohužel se však tento typ půjčky postupně vytrácí z trhu, protože společnosti zjistily, že tento typ úvěrového produktu je vysoce rizikový a může často skončit katastrofálně nejen pro dlužníka. V současné době tedy neexistuje mnoho firem, které by poskytovaly mobil půjčku.

SMS půjčka přes mobil je nyní nahrazována jinými variantami půjček, konkrétně online půjčkami a pomocí SMS zprávy je pouze potvrzována žádost o půjčku nebo ověření žadatele.

SMS půjčka v insolvenci

Pokud je člověk v insolvenci, může na bankovní půjčku rovnou zapomenout. Přesto nemusí zoufat. Existují totiž nabídky SMS půjčky v insolvenci. Jak SMS půjčka v insolvenci funguje? A jaké jsou podmínky pro získání?

Na nabídku SMS půjčky v insolvenci je sice možné narazit, nicméně s největší pravděpodobností se bude jednat o podvod. Půjčky pro osoby v insolvenci jsou nezákonné, proto je žádná prověřená společnost (tj. společnost s licencí ČNB) neposkytne.

Pokud je někdo v insolvenci, znamená to, že měl problémy se splácením svých závazků. Měl by se snažit své dluhy co nejrychleji splatit, ne si nabírat další. Brát si tedy půjčku v insolvenci nedává smysl.

Navíc je opravdu jen velmi málo věřitelů, kteří půjčku v insolvenci poskytují, jestli takoví vůbec existují.

Tento typ půjček poskytují jen pochybné firmy a soukromé osoby. Často jsou takové soukromé půjčky zajištěné směnkou, což je nelegální. Jak již bylo řečeno, nemá smysl o SMS půjčky v insolvenci žádat, a hlavně je to nebezpečné.

SMS půjčka v insolvenci – existují?

V dnešní době roste velmi rychle poptávka právě po rychlých SMS půjčkách v insolvenci. Je proto možné sjednat půjčku od soukromé osoby, nicméně rozhodně takové půjčky nelze doporučit. Pokud je člověk v insolvenci, další půjčka jeho situaci rozhodně nezlepší.

SMS půjčky pro dlužníky

SMS půjčky jsou někdy prezentovány jako SMS půjčky pro dlužníky. Nutno však podotknout, že každý prověřený poskytovatel úvěrů kontroluje bonitu, a jakmile je člověk zadlužen, jeho šance na novou půjčku jsou minimální.

Výhodou SMS půjčky je, že není třeba trávit dlouhý čas v bankách. Společností poskytujících rychlé SMS půjčky je mnoho, stačí si jen dobře vybrat a být bonitní.

Většina společností poskytujících půjčky přes SMS má jasně dané podmínky, které se týkají úroku. Například za každých půjčených 1 000 Kč je 250 Kč úrok. Pokud si tedy člověk půjčí 2 000 Kč, bude ve finále splácet 2 500 Kč.

Stačí se jen připojit k internetu a vyplnit formulář. Ten je uveden na webových stránkách společnosti, která půjčku zprostředkuje.

Mnohdy mají lidé, kteří žádají o tuto půjčku, problém se splatností. Doba splatnosti je velmi krátká, protože se nejedná o velké finanční obnosy.

Obvykle jsou zapůjčovány peníze od 1 000 Kč až do 10 000 Kč. Doba splatnosti je asi 14 dní. Kdo není schopen v dané době peníze splatit, má možnost odkladu splátky. Ta může být posunuta až o dvojnásobek doby.

Může se také objevit podmínka, že částka vyšší jak například 2 000 Kč nebude poskytnuta hned, nýbrž až poté, co se žadatel stane stálým zákazníkem společnosti.

SMS půjčka s exekucí

SMS půjčka s exekucí není na trhu dostupná. Obecně platí, že lidé s exekucí mají často potíže se získáním jakékoliv půjčky. Věřitelé obvykle půjčují pouze osobám, které mají stabilní finanční situaci a kteří jsou schopni splatit půjčku.

Některé firmy však mohou poskytnout půjčky lidem, kteří mají exekuci, v závislosti na jejich finanční situaci. Nové půjčky, a to ani SMS půjčky s exekucí však určitě nelze nikomu doporučit.

Zajímavosti o půjčkách

Půjčky jsou nedílnou součástí finančního světa a mnoho lidí využívá jejich služeb pro různé účely. V dnešním článku se podíváme na tři zajímavosti o půjčkách, které by vás mohly překvapit.

Nejstarší půjčky v historii

Může se zdát, že půjčky jsou relativně novým jevem, ale ve skutečnosti existují již po tisíce let. Nejstarší známé půjčky pocházejí z Mezopotámie a datují se do období 2000 př. n. l. Těmto půjčkám se říkalo termíny a byly zaznamenány ve starověkých textech. Půjčky byly poskytovány mezi jednotlivci, obchodníky a dokonce i chrámy. Tyto půjčky byly zápisy o půjčce a splatnosti, podobné jako dnešní finanční smlouvy.

Půjčky a jejich význam pro ekonomiku

Půjčky jsou důležité pro rozvoj ekonomiky a podporu podnikání. Díky nim mají lidé možnost financovat své projekty, expandovat své podnikání nebo si pořídit větší investice. Půjčky také stimulují spotřebu a ekonomický růst. Banky a jiné instituce, které poskytují půjčky, tak mají klíčovou roli ve finančním systému každé země.

Různé druhy půjček pro různé účely

Existuje celá řada různých druhů půjček, které jsou určeny pro různé účely a potřeby. Nejpoužívanějšími druhy půjček jsou spotřebitelské půjčky, hypotéky a podnikatelské půjčky.

Spotřebitelské půjčky jsou určeny pro financování osobních potřeb, jako je nákup auta, rekonstrukce domu nebo dovolená. Tyto půjčky mají obvykle nižší částky a kratší splatnost.

Hypotéky jsou půjčky, které slouží k financování nákupu nemovitosti. Poskytují se na dlouhodobé období a jsou zajištěny nemovitostí samotnou.

Podnikatelské půjčky jsou určeny pro podnikatele a firmy, které potřebují finanční prostředky pro rozvoj svého podnikání.

Tyto půjčky mohou být použity na nákup nového vybavení, financování marketingových aktivit nebo expanzi do nových trhů.

Půjčky jsou tedy různorodé a každý typ půjčky je určen pro jiný účel. Zájemci o půjčku by se měli důkladně seznámit s podmínkami a úrokovými sazbami, aby si vybrali ten nejvhodnější druh půjčky pro svou konkrétní situaci.

Půjčky mají dlouhou historii a jsou nedílnou součástí finančního světa. Mohou být důležitým nástrojem pro rozvoj ekonomiky a podporu podnikání. Existuje mnoho různých druhů půjček, které jsou určeny pro různé účely a potřeby. Při výběru půjčky je důležité pečlivě zvážit všechny podmínky a úrokové sazby, aby se našla ta nejvhodnější možnost.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang