Profi Credit půjčka – recenze, kalkulačka

Půjčky

Profi Credit půjčka nabízí hned dva druhy půjček. První je do 5 000 Kč a druhý až do hodnoty 166 000 korun přímo naúčet.

Jde o velice oblíbený finanční produkt, který funguje na principu nebankovního spotřebitelského úvěru. Ten lze použít na cokoliv dle libosti. Navíc se jedná o rychlou online půjčku, kterou lze získat do pár minut.

Díky tomu, že Profi Credit je silnou nebankovní společností, lze se na ni plně spolehnout a není třeba se bát žádných pochybných praktik ani skrytých poplatků. Vše je otevřené, transparentní a bezpečné.

Kdo má na Profi Credit půjčku nárok

Půjčka Profi Credit, tedy vyšší varianta půjčky od 10 000 Kč je rychlé řešení jakékoliv finanční situace. O půjčku může požádat každá osoba starší 18 let.

U osob starší 70 let je už vyžadován ručitel. Nutný je také trvalý pobyt na území České republiky. Pro vyřízení půjčky pak je potřeba doložit občanský průkaz, potvrzení zaměstnavatele o příjmu. U důchodců to může být kopie důchodcovského výměru.

Dokumenty, které dokládají případné další příjmy, jako jsou sociální dávky a podobně a také takzvané kontaktní doklady, tedy výpis z účtu, SIPO, vyúčtování za elektřinu a podobně.

Jak Proficredit půjčku získat

Proficredit půjčka je opravdu snadná a rychlá. Jediné, co je třeba udělat, je vyplnit online formulář. Obratem žadatele kontaktuje pracovník společnosti, který s ním vše probere, prodiskutuje možnosti a přání.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang