Rychlá půjčka do hodiny na ruku – i bez účtu

Půjčky

Pokud si chce člověk půjčit opravdu rychle, je naprosto zbytečné kontaktovat bankovní dům. Lepší je zkusit nebankovní společnost, jejíž jednání je doslova bleskové. Rychlá půjčka zajistí peníze do hodiny na ruku. Jak přesně funguje?

Je nutné podotknout, že každá půjčka, zvláště jde-li o půjčku nebankovní, by měla být až tím posledním řešením. Úvěry mohou způsobit velké problémy, pokud se nesplácí včas, a tak je lepší využít alternativ.

Shrnutí článku

Rychlá půjčka na ruku poskytuje finance bez průtahů, často do 15 minut na účet nebo ihned na ruku.

Krátkodobé půjčky jsou pro naléhavé potřeby, s kratší lhůtou splatnosti.

Včasné splácení nabízí nižší úroky a poplatky, rizikem jsou vysoké úroky a poplatky při nesplácení.

ViaSMS je populární poskytovatel rychlých půjček na ruku, půjčky na 1 až 30 dní.

Půjčky na ruku cílí pro specifické skupiny, např. ženy na mateřské nebo lidi bez ručitele. Při nesplácení mohou způsobit velké problémy.

Půjčka na ruku – základní informace

Rychlá půjčka na ruku je speciální typ nebankovní půjčky, která lidem umožní získat finance rychle a bez zbytečných průtahů. Půjčky lze obvykle převést na účet do 15 minut. Navíc lze peníze dostat přímo na ruku po dohodě s poskytovatelem půjčky. Tyto rychlé půjčky jsou navrženy pro naléhavé potřeby a obvykle mají kratší lhůtu pro splacení.

Nicméně pokud se splatí do stanovené doby, klient si může užívat mnoha výhod. Může se jednat o nižší úrokovou sazbu a nižší poplatky za poskytnutí půjčky. Nicméně, než bude žadatel s půjčkou na ruku souhlasit, měl by si být vědom možných rizik. Úroky na těchto půjčkách mohou být velmi vysoké.

Aby se člověk ujistil, že je pro něj půjčka na ruku vhodná, měl by si porovnat nabídky různých poskytovatelů a zkontrolovat si poplatky, úrokové sazby a podmínky půjčení. Pokud vyvstanou jakékoli pochybnosti nebo dotazy, je potřeba kontaktovat daného poskytovatele a zeptat se na všechny informace, v nichž žadatel nemá jasno.

Vždy je nutné předem zvážit všechna rizika. Sjednané podmínky by měly být jasné a transparentní. Důležitá je také úroková sazba. V případě pozdního splácení můžou naskočit skutečně vysoké poplatky. Je proto důležité znát podrobnosti o tom, jak klient bude půjčku splácet a kdy má být celá splacena.

Rychlé půjčky na ruku mohou být pro nouzové situace velmi užitečné a mohou být vhodným prostředkem k získání finanční stability. Nicméně před podpisem jakékoliv úvěrové smlouvy je rozhodně namístě provést důkladnou rešerši a vyhledat různá online srovnání nebankovních půjček.

Nebankovních půjček se není třeba bát. Tuzemské nebankovní společnosti mají často velmi podrobné a rozsáhlé webové stránky, které doslova přetékají informacemi.

Stačí se podívat do sekce, která bývá označována jako FAQ (jinými slovy často kladené dotazy). Z nich člověk získá představu o půjčce a konkrétních záležitostech, které ho zajímají.

Pokud tam nenajde odpověď na svou otázku, může zavolat na zákaznickou infolinku či poslat informační email. Odpověď by měl dostat v řádu několika hodin.

Jak na rychlou půjčku na ruku

Pro rychlou půjčku na ruku lze kontaktovat například společnost ViaSMS, která na tuzemském trhu patří k těm zákazníky dosti vyhledávaným. U této společnosti si lze půjčit jednorázově několik tisíc korun, s dobou splatnosti od jednoho do třiceti kalendářních dnů.

Nově zde kromě telefonní infolinky lze využít pomoc i skrze Skype, stejně tak je zde i možnost zaslat dotaz emailem.

Rychlá půjčka na ruku

Půjčka na ruku bez účtu je vhodná jak pro ženy na mateřské dovolené, tak i pro ty, kteří nemohou z nějaké příčiny sehnat ručitele, mají záznam v registru dlužníků a nejsou tak pro půjčku v bance dostatečně bonitní, případně jsou dokonce dočasně v řadách nezaměstnaných.

Překlenutí krátkodobých finančních problémů nebo koupě nového spotřebiče do kuchyně, který zrovna v posledních dnech vypověděl službu. I k tomu může sloužit rychlá půjčka na ruku.

Půjčka ihned na ruku

Půjčka ihned na ruku je určená lidem, kteří potřebují peníze rychle a bez dokládání příjmů. Administrativní a jiné náklady jsou minimální, protože obvykle není nutné dokládat příjmy nebo dokládat nějaké další doklady. Často stačí mít pouze občanský průkaz a bankovní účet.

Přestože nabízené úrokové sazby často bývají vyšší než u jiných typů úvěrů, může být tento typ úvěru výhodný, pokud je zapotřebí rychlého a snadno dostupného finančního zdroje.

Peníze na ruku se obvykle obdrží při osobním kontaktu/schůzce s obchodním zástupcem v pohodlí domova nebo na předem smluveném místě podle přání klienta. Tato forma vyplácení je vhodná pro malé částky. U větších částek je riziko vstupu třetích stran, zejména mimo domov klienta. U velkých transakcí je bezpečnější bankovní převod.

Půjčky do hodiny na ruku

Půjčky na ruku spočívají ve vyplacení peněz člověku osobně. Tato forma půjček se v dnešní době příliš neuplatňuje a její obliba se výrazně snížila. Půjčka do hodiny na ruku se nejčastěji používá jako finanční pomoc rodinám, které si nejsou schopny sjednat klasickou bankovní půjčku.

Půjčka do hodiny na ruku je také vyhledávána u lidí, kteří vědí, že jejich bonita není na takové úrovni, jak by si přáli, a nechtějí být kvůli tomu důkladně prověřováni u bank.

Výhody půjček na ruku spočívají v tom, že mohou být rychle vyplaceny, mají spíše nízkou úrokovou míru a jsou často k dispozici pro ty, kteří mají problémy se získáním úvěru v bance. Někdy je také možné získat půjčky na ruku bez kontroly kreditního skóre žadatele.

Nevýhody spočívají ve vyšších úrokových mírách a poplatcích než v bance. Měsíční splátkový kalendář může být obtížné dodržet a klient se může dostat do dluhové pasti. Protože se často jedná o nebankovní úvěry, celá záležitost může být sporná a člověk tak může během následného soudního procesu ztratit více než to, co získal z půjčky.

Půjčka na ruku ještě dnes

Půjčka na ruku ještě dnes je běžný typ půjčky, který může zájemce získat pomocí několika různých zdrojů. K dispozici jsou nebankovní poskytovatelé úvěrů, kteří se specializují na rychlé online půjčky na ruku.

Další zdroje, kde lze získat půjčku na ruku ještě dnes:

 1. Kreditka: Poskytovatelé kreditních karet poskytují rychlé, snadno přístupné půjčky na ruku. Nejčastěji se však jedná o půjčky na krátkou dobu s poměrně vysokými úrokovými sazbami.
 2. Banky: Banky poskytují nejrozšířenější formu půjčky na ruku. Banka obvykle požaduje ověření totožnosti a úvěr s nízkou úrokovou sazbou lze obvykle splatit až do 5 let.
 3. Půjčka od rodinných příslušníků: Rodina je obvykle ochotna poskytnout menší úvěr a v tomto případě není běžné ověřovat si totožnost a úrokové sazby jsou obvykle mnohem nižší nebo žádné.
 4. Hotovostní půjčky: Hotovostní půjčky jsou určeny pro krátkodobé finanční potřeby a obvykle nevyžadují ověřování totožnosti. Úrokové sazby se však liší podle poskytovatele a často jsou velmi vysoké.

Půjčka na ruku se dá získat i bez aktivního bankovního účtu a bez ověření v registru dlužníků. Ovšem je třeba počítat s tím, že bez jakéhokoli ověření si lze půjčit jen několik tisíc korun. Riziko nesplácení z klientovy strany se odrazí na výši RPSN.

Půjčka na ruku bez účtu

Půjčka na ruku bez účtu se zpravidla poskytuje na krátkodobé účely, splatnost je obvykle do 30 dní. Půjčka na ruku je obvykle velmi jednoduchá a lze ji získat rychle bez jakýchkoli komplikací. Potenciální dlužník musí být plnoletý a mít trvalý pobyt v České republice. Dlužník by také měl mít dostatek finančních prostředků na pokrytí úroků.

Vyřízení půjčky na ruku bez účtu obvykle trvá jen několik minut, protože nevyžaduje žádné speciální úřední postupy. Výše půjčky obvykle nepřesahuje 500 až 1 000 Kč, což je také jednou z výhod této oblíbené formy půjček. Při vyřizování půjčky na ruku by měl klient udělat co nejvíce průzkumu, aby si vybral tu nejvýhodnější.

Důležité je nezapomenout se informovat o všech podmínkách půjčky a zjistit, zda je vybraná půjčka v konečném důsledku výhodná pro klienta. Půjčky na ruku jsou obvykle velmi drahé, proto je důležité myslet na budoucnost. Mít na paměti, že pokud to je možné, měl by se najít jiný způsob získání peněz než se vrhat do půjčky na ruku bez účtu.

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku je možné získat od různých finančních institucí, avšak obecně se doporučuje, aby byl klientův výdělek alespoň něco málo nad nulou při žádání o tuto půjčku. V případě půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku budou úrokové sazby vyšší. Proto je důležité se správně rozhodnout, zda je tento typ půjčky pro žadatele tou správnou volbou.

Někteří poskytovatelé půjček vyžadují navíc i další dokumenty, například smlouvu o pracovním poměru, potvrzení o adrese bydliště atd. Stále je možné se dozvědět z jejich webových stránek, jaké podmínky jsou stanoveny pro konkrétní půjčku.

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku obecně patří mezi nebankovní produkty. Neznamená to však, že jsou dostupné kompletně bez požadavků.

Vyžadováno bývá například:

 • číslo občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti
 • aktuální výpis z registru dlužníků
 • výpis z bankovního účtu
 • shrnutí o aktuálních příjmech
 • daňové přiznání

Potřebná dokumentace se samozřejmě liší u jednotlivých poskytovatelů, proto je třeba u každého zvlášť požádat o aktuální přehled požadavků.

Důležité je také zaměřit se na RPSN, zákon o spotřebitelském úvěru a podobné informace.

Nebankovní půjčka na ruku

Ano, nebankovní půjčka na ruku je skutečně možná. Pro tyto typy půjček jsou zpravidla k dispozici přímí poskytovatelé, kteří jsou ochotni poskytnout nebankovní půjčky na ruku, aniž by byly vyžadovány určité doklady a další požadavky na prokazování, které jsou často podmínkou při podávání žádosti o bankovní úvěr.

Přímí poskytovatelé těchto půjček jsou soukromé společnosti a jsou většinou určeny pro ty, kteří nemají oficiální zdroj příjmů, avšak potřebují peníze pro naléhavé výdaje. Jsou k dispozici v různých formách a částkách.

Nebankovní půjčky ihned jsou finanční produkty, které jsou určeny lidem v obtížné finanční situaci. Jsou to půjčky poskytované nebankovními společnostmi a jsou nezajištěné, nicméně někdy mají formu směnky. Mají také několik výhod oproti běžným úvěrům: vyžadují méně dokumentace, jsou rychlejší a peníze lze čerpat obratem.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou také nebankovního charakteru. Jsou vhodné zejména pro ty lidi, kteří nemají dostatečně hodnotný majetek, který by mohli zastavit. Nejčastěji se jedná o tzv. malé půjčky, tedy půjčky do několika tisíc korun, které se často nazývají jako mikropůjčky.

Tyto typy úvěrových produktů umožní rychle, pohodlně a bez zbytečných komplikací získat finanční prostředky na nečekané výdaje. Je možné je získat bez toho, aniž by klient musel ručit svým majetkem, např. autem nebo nemovitostí.

Další výhodou je skutečnost, že půjčka je bez registru a nemůže mít vliv na klientovu schopnost získat důvěru některých bank, pokud bude potřebovat v budoucnosti půjčit další finanční prostředky.

A co nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu? Ani nebankovní poskytovatelé se neobejdou bez nějaké jistoty, že klient bude schopen půjčku splácet a proto potřebují vědět, jestli má klient nějaký pravidelný příjem. Nejčastěji se jedná o potvrzení o příjmech, které vyhovuje bankovním nebo jiným finančním institucím.

Někteří poskytovatelé úvěru mohou akceptovat výpis z bankovního účtu, aniž by se muselo předložit potvrzení o příjmu. Nicméně existují půjčky, které nevyžadují příjem vůbec.

Hotovostní půjčka na ruku

Hotovostní půjčka na ruku je jednou z možností získat finanční prostředky bez potřeby navštívit banku. Jedná se o neformální půjčku, kterou lidé často požadují nad rámec běžných finančních institucí.

Peníze se dají použít na platbu běžných výdajů, například nájemného, energie či poplatků za účty. Někdy se nazývá také jako „úvěr od soukromé osoby“, nicméně ve skutečnosti se jedná o poměrně neformální finanční službu, kterou poskytuje soukromá osoba nebo soukromá společnost.

Hotovostní půjčka na ruku je tak často nabídnuta s lepšími úroky a dalšími výhodami oproti bankovním úvěrům. Hotovostní půjčky nejsou vhodné pro všechny, avšak pokud žadatel očekává, že bude rychle potřebovat peníze, může být tato metoda užitečná.

Při získávání hotovostní půjčky na ruku by se měl pečlivě vybrat poskytovatel této služby. Tím se dotyčný ujistí, že jde o dobrého a důvěryhodného poskytovatele. Mezi důležité věci, na které by se měl klient zaměřit, patří úroková sazba a další poplatky, které může soukromý poskytovatel vyžadovat.

Tato informace je obvykle k dispozici na webových stránkách poskytovatele nebo prostřednictvím jeho obchodních zástupců. Znát podmínky, za kterých poskytovatel půjčky půjčuje, a seznámit se s pravidly splácení úvěru by mělo být naprostou samozřejmostí.

S hotovostní půjčkou na ruku se může zájemce pečlivě obeznámit, pokud má ve svém okolí někoho, kdo ji užívá. Je to dobrý způsob, jak se seznámit s obchodními postupy mezi půjčujícím a dlužníkem.

Při hledání poskytovatelů půjček mohou přijít vhod také online srovnávače půjček, které jich nabízejí širokou škálu. Tato informace se hodí při porovnávání úrokových sazeb a dalších poplatků jednotlivých poskytovatelů.

Zajímavosti o půjčkách

Půjčky jsou v dnešní době běžnou součástí našeho života. Mnoho lidí se v různých životních situacích obrací na půjčky, ať už kvůli financování bydlení, auta, podnikání nebo řešení nečekaných výdajů. Zde je pár zajímavostí o půjčkách:

 • První půjčky jsou staré tisíce let

I když dnes půjčky spojujeme s moderními bankami, první půjčky se objevily již v dávné minulosti. Například ve starém Římě byly běžné půjčky poskytované mezi jednotlivci. Doklady o půjčkách v podobě hliněných tabulek byly nalezeny i v Mezopotámii, které pocházejí až do 2. tisíciletí před naším letopočtem.

 • Zájem o půjčky stoupá v době ekonomické recese

V dobách ekonomického poklesu, jako je například recese, lidé se často uchylují k půjčkám jako prostředku k financování svých potřeb. To souvisí s tím, že v takových dobách je těžší získat úvěr od banky, protože je banka opatrnější při poskytování půjček.

 • Předčasné splacení půjčky může být výhodné

Mnoho lidí si myslí, že je lepší splácet úvěr po dobu stanovené smlouvou, ale ve skutečnosti je předčasné splacení půjčky často výhodnější. Pokud splatíte půjčku dříve, než je dohodnuté splatné datum, můžete ušetřit na úrocích a poplatcích spojených s půjčkou. Před předčasným splacením se však vždy poraďte s poskytovatelem půjčky a zjistěte si podmínky a případné poplatky spojené s tímto krokem.

 • Existuje mnoho typů půjček

Půjčky se liší v závislosti na účelu a podmínkách, které jsou dohodnuty mezi půjčovatelem a žadatelem. Některé z nejčastějších typů půjček zahrnují hypotéky, spotřebitelské půjčky, podnikatelské půjčky a studentské půjčky. Každý typ půjčku má své vlastní specifické podmínky a úrokové sazby.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang