SMS půjčka ihned

Půjčky

Díky SMS půjčkám ihned je tu možnost těch nejrychlejších půjček vhodných téměř pro každého. Jde o snadnou, rychlou a efektivní pomoc v případě finančního problému. Kdo může o SMS půjčku ihned požádat?

Student, maminka na mateřské dovolené, důchodce i nezaměstnaný. Ti všichni mohou žádat o SMS půjčku ihned.

Díky přístupu k internetu se mohou zaregistrovat u některé z mnoha nebankovních organizací, které poskytují různé druhy půjček. Ty jsou sestaveny klientům opravdu na míru podle jejich potřeb.

Ano, SMS půjčka ihned je možná. Některé nebankovní společnosti opravdu nabízejí rychlé SMS půjčky. U těchto typů půjček má klient často peníze okamžitě na účtu po odeslání SMS. Je důležité si uvědomit, že klient bude muset splnit předem stanovené podmínky, jako je doložení některých dokumentů a jiné požadavky společnosti.

Také je důležité, aby si byl vědom toho, že tyto typy půjček mohou mít vyšší úrokové sazby než jiné půjčky. Před sjednáním půjčky se proto doporučuje porovnat si různé nabídky a pečlivě prozkoumat, jaké jsou náklady.

Co je SMS půjčka?

SMS půjčka je druh půjčky, která umožní získat peníze klidně i do 10 minut, a to vyplněním formuláře na webových stránkách poskytovatele nebo zasláním SMS zprávy. Jedná se o půjčku bez dokládání dokumentů, a proto je její vyřízení tak rychlé.

SMS půjčka je rychlá půjčka, kterou lze získat prostřednictvím SMS zprávy. Obvykle je potřeba vyplnit online formulář a poslat SMS s kódem. Úvěrové společnosti poslanou SMS potvrdí a téměř okamžitě poskytnou půjčku. Zpravidla se jedná o krátkodobé půjčky na pár týdnů.

Tyto půjčky mají vysoké úrokové sazby a jejich nesplacení do dohodnutého termínu se může prodražit. Zákazníci by si měli předem dobře prostudovat podmínky, aby nebyli nemile překvapeni.

Při opakované žádosti není třeba dokládat příjmy ani nikam chodit a složitě vyplňovat papíry. Všechno lze vyřídit rychle a jednoduše z pohodlí domova. Prostřednictvím SMS půjčky je většinou možné si půjčit 500 až 5 000 Kč se splatností 15 dnů.

Tento druh půjčky je vhodný jako překlenovací půjčka pro období do výplaty. Kdo si půjčuje poprvé, může obvykle požádat pouze o nižší částky. A když vše řádně splatí, může příště získat půjčku o něco vyšší.

SMS půjčky jsou v západních zemích velmi oblíbenou formou půjček. Každý se totiž občas může dostat do problémové situace, kterou pomůže rychle získaná hotovost vyřešit.

Nyní lze i v České republice získat peníze opravdu rychle a bez zbytečných průtahů a papírování.

SMS půjčka ihned a na míru

Jak taková registrace probíhá? Zaregistrovat se je velice jednoduchá záležitost, žádost většinou obsahuje jen pár kroků. Není třeba podepisovat žádné nadbytečné smlouvy a k půjčce není třeba žádných dalších dokladů kromě občanského průkazu.

Po získání registrace, vlastního ID a hesla už jen stačí poslat SMS s žádostí. Peníze budou téměř ihned zaslány na účet. Žádat lze opakovaně třeba každý měsíc, prostě kdy je třeba. Avšak jedině až po splacení půjčky předešlé. Na to jsou většinou tři týdny až měsíc, záleží na zvolené organizaci.

SMS půjčky od poskytovatelů si mohou občané ČR bez obav vyřizovat na internetu. Při vyřizování půjčky bude žadatel požádán o uvedení základních osobních údajů (jako například jméno, adresa, rodné číslo, číslo bankovního účtu).

Pokud je vše v pořádku, poskytovatel schválí žádost a SMS půjčku ihned pošle na bankovní účet žadatele. Ten se vše dozví prostřednictvím SMS zprávy. Výplata první půjčky může nějakou dobu trvat, jelikož zpravidla dochází k prověření bonity. Od druhé žádosti je však celý proces skutečně bleskový.

Čas jsou peníze a s SMS půjčkou ihned se čas opravdu ušetří. Není to nic složitého, takže již žádné starosti s financemi. Stačí jedna SMS a vše je ihned vyřešeno. Nikdy to nebylo tak jednoduché.

Ferratum, Půjčkomat, CreditOn, Via SMS nebo Hello bank (dříve Cetelem) jsou společnosti, které ochotně poskytnou SMS půjčku 5 000 Kč. Stačí se jen registrovat pomocí krátkého formuláře a poslat SMS zprávu.

Vše bude hotové opravdu bleskově, peníze může mít žadatel na svém bankovním účtu během půl hodiny.

SMS půjčka přes mobil dnes

Dnes už prakticky nelze nalézt společnosti, které by poskytovaly SMS půjčky postaru. Ostatní instituce využívají textové zprávy k potvrzení nebo zamítnutí žádosti. Pro uživatele je jednodušší zažádat online. A po odeslání žádosti poskytovatel informuje klienta přes SMS, zdali žádost o půjčku schvaluje, či nikoliv.

U kladné odpovědi se s klientem telefonicky spojí pracovník, aby se dořešily detaily a mohlo se přistoupit k podepsání smlouvy. Podpis smlouvy probíhá přes kód zaslaný na již ověřené mobilní telefonní číslo do SMS, jímž se půjčka potvrdí.

Po dokončení žádosti dorazí na klientův e-mail smlouva s podpisem poskytovatele. Peníze pak klient obdrží během několika minut na účet nebo mu jsou poskytnuty v hotovosti.

SMS půjčka ihned úplně každému

Některé nebankovní společnosti tvrdí, že poskytnou SMS půjčku ihned úplně každému, nicméně to není tak úplně pravda.

Lidé bez jakéhokoliv příjmu nebo s velkým zadlužením by další závazek spláceli jen těžko a nabídnout jim úvěr navíc v některých případech zakazuje zákon. Každý žadatel musí být prověřen v registrech. Negativní záznam často neznamená zamítnutí žádosti.

Parametry SMS půjčky přes mobil

Rychlost, to je hlavní přednost všech tuzemských nebankovních společností. Jediná disciplína, ve které se specialisté na půjčky přes SMS předhánějí.

Další parametry, které je dobré u půjčky přes SMS sledovat:

 • částka půjčky
 • doba splatnosti
 • výše splátky
 • úroková sazba
 • poplatek za poskytnutí úvěru
 • způsob placení
 • podmínky pro prodloužení splatnosti
 • poplatky za opoždění splátek
 • délka doby pro splacení

Férově a rychle, ne jako v bance. Nebankovní společnosti tohle opravdu vyznávají. Na oficiálních internetových stránkách poskytovatelů nebankovních úvěrů lze najít spoustu užitečných informací.

Komu by to nestačilo, může se dál informovat pomocí emailu nebo skrze telefonisty.

Konkurenční boj o zákazníky se v tomto směru jeví jako velká výhoda. Při poskytování úvěru zákazník dostane co možná nejvýhodnější podmínky, aby se v budoucnu rád vracel ke stávajícímu poskytovateli. A pokud se vrátí, může si dokonce půjčit vyšší částku nebo získat různé finanční bonusy.

Půjčit si čas od času potřebuje téměř každý a cílem nebankovních institucí je celý proces schvalování půjčky co nejvíce ulehčit.

Právě třeba tím, že si člověk sjedná úvěr jen pomocí mobilního telefonu či připojení k internetu, a to během několika minut. Takovou možnost nabízí SMS půjčka přes mobil.

SMS půjčka ihned

Doba splatnosti SMS půjčky ihned se u většiny společností pohybuje mezi sedmi a pětačtyřiceti pracovními dny. Dobu splatnosti lze samozřejmě prodloužit, avšak za příplatek.

SMS půjčku ihned nabízí kromě banky Ferratum například i lotyšská CreditOn nebo Via SMS, u nichž se lze dočkat velmi podobných podmínek. SMS půjčky jsou dnes vskutku výhodné a oblíbené.

Typická SMS půjčka je dnes už produktem, který byl pomalý, nepřehledný a zákazníci čekali na peníze i do druhého dne. Z těchto i dalších důvodů od ní všechny společnosti upustily a nahradily ji online půjčkou. Ta klientům nabízí posouzení žádostí do 10 minut, možnost přečíst si všechny informace předem a poté i okamžitou výplatu peněz.

Peníze ihned

Pokud člověk pošle SMS žádost, tak bude ihned projednávána. V odpovědi formou SMS získá klient jedinečný aktivační kód, díky kterému se přihlásí do svého nového profilu na webové stránky nebankovní společnosti.

Nebankovní společnosti mají k dispozici hned několik bankovních účtů v různých bankách. To proto, aby peníze přišly co nejdříve. Platební operace jsou většinou zadávány téměř ihned, velmi výjimečně se vše zdrží do druhého dne.

Výhody půjčky přes SMS

SMS půjčky mají několik výhod. Jsou dostupné lidem s nižšími příjmy, někdy i lidem se záznamem v registru dlužníků.

Další plusy jsou např.:

 • rychlá výplata peněz na účet
 • jednoduché sjednání
 • vysoké procento schválených úvěrů
 • v některých případech není třeba doložit příjmy
 • flexibilita rozvrhu splátek

Celý proces je vyřízen během několika minut. Žadatel pouze posílá SMS s žádostí o půjčku, ve které nemusí uvádět své osobní údaje. Osobní údaje jsou již poskytovateli známé z vyplněného formuláře.

Nevýhody půjčky přes SMS

Před žádostí o SMS půjčku je dobré si pořádně rozmyslet, zda je půjčka opravdu potřeba. Vzhledem k tomu, že jsou SMS půjčky obvykle nabízeny nebankovními institucemi, se řadí mezi nejrizikovější úvěry.

Nevýhody SMS půjček jsou:

 • nadměrně vysoké úroky
 • vysoké RPSN
 • dají se půjčit pouze nižší částky
 • krátká doba splatnosti
 • vysoké sankce v případě nesplacení včas

Největší riziko SMS půjček spočívá v poplatcích, úrocích a sankcích u pozdního splacení. Nebankovní společnosti poskytují tyto půjčky téměř každému, to někdy znamená i klientům v dluzích, což se odráží v ceně půjčky a ve výši poplatků.

Další nebezpečným faktem je krátká doba splatnosti. Dlužníci s finančními problémy nestíhají do termínu splátky nashromáždit dostatek finančních prostředků ke splacení půjčky.

Podmínky pro schválení SMS půjčky přes mobil

I když platí, že SMS půjčky přes mobil jsou poskytovány téměř každému, musí žadatel splnit určité podmínky pro to, aby mu byl úvěr poskytnut.

Tyto podmínky jsou platné u většiny poskytovatelů:

 • plnoletost
 • dva doklady totožnosti
 • trvalé bydliště v České republice

Někteří poskytovatelé mohou vyžadovat i potvrzení příjmů. Mnoho poskytovatelů těchto půjček nenahlíží do registru, takže poskytují úvěry i těm, jimž banka úvěr neschválila kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků.

SMS půjčka v insolvenci, SMS půjčka s exekucí

Dlužník, který si půjčí peníze a pak je nesplácí, se může dostat do takových finančních problémů, které končí insolvencí nebo exekucí.

Insolvence (insolvenční řízení) je druh soudního řízení, během něhož se zvolí způsob vypořádání dluhů tak, aby došlo k co nejvyššímu uspokojení všech věřitelů. Insolvence pomáhá dlužníkům v rámci jejich oddlužení dluhy snížit a zároveň věřitelům, kterým se uhradí určitá část jejich pohledávek.

Exekuce je splacení závazků věřitele (banky, finanční instituce) na majetku dlužníka (prodej zastavené nemovitosti, obstavení platu či účtu apod.). Toto splacení je nedobrovolné a vynucené. Je to krajní možnost, jak řešit nesplácený úvěr, pokud klient odmítá platit své závazky ze smlouvy a nehodlá s věřitelem hledat řešení.

Lidem v insolvenci nebo exekuci banky nepůjčují a nebankovní instituce se tomu také snaží vyhýbat. Ovšem najdou se i takové společnosti, které přijímají i tyto klienty nebo vyloženě nabízí pomoc lidem s insolvencí či exekucí.

Další půjčkou mohou lidé v insolvenci nebo exekuci splácet svoje dluhy a zmírnit tak dopad na svůj finanční život. Na jednou stranu je to částečná pomoc, na druhou stranu je to riziko.

SMS půjčka v insolvenci i půjčka po insolvenci a SMS půjčka s exekucí nejsou výjimkou. Existují společnosti, které půjčují přímo na insolvenci či exekuci. Klient pak splácí půjčené peníze společnosti, která za něj dluh v insolvenci nebo exekuci zaplatila.

Výhody SMS půjček v insolvenci/SMS půjček s exekucí:

 • peníze i pro ty, kterým jinde nepůjčí
 • snadné vyřízení přes mobilní telefon
 • minimální papírování a byrokracie
 • jasně dané podmínky
 • nastavení délky splácení
 • odklad splátek

Pokud se klient během splácení půjčky dostane do problémů, situaci by měl aktivně hned řešit a nestrkat hlavu do písku.

Nevýhody SMS půjček v insolvenci/SMS půjček s exekucí:

 • vysoké úroky
 • nutnost pravidelného příjmu
 • vysoké sankce za porušení podmínek smlouvy
 • občas je potřeba spolužadatel

Při výběru konkrétního poskytovatele by se měl člověk obracet jen na známé a ověřené firmy, které mají platnou licenci ČNB. Nejvýhodnější SMS půjčky v insolvenci nebo s exekucí se dají porovnat na internetu pomocí kalkulaček a srovnávačů.

SMS půjčka do výplaty

SMS půjčka před výplatou je pro lidi, které zaskočil neplánovaný výdaj, nebo z jiného důvodu s penězi nevychází. Obvykle se jedná o mikroúvěr se splatností do 30 dní, kdy řada poskytovatelů půjčí až 8 000 Kč jako novým klientům. Někteří i větší částku.

K žádosti o půjčku do výplaty se vyplní online formulář, aby měli klient i poskytovatel všechny důležité informace.

SMS půjčka bez registru

SMS půjčka bez registru je půjčka, kterou žadatel získá bez nahlížení do registru dlužníků. Pro mnoho lidí tato půjčka představuje jedinou možnou záchranu v situaci, kdy mají nějaký nesplacený dluh, třeba když v minulosti nestihli všechny své účty zaplatit včas.

V bance má takový člověk smůlu, protože je evidovaný v registru dlužníků. Nicméně u nebankovních společností má i takový člověk šanci. SMS půjčka bez registru může pomoci skutečně komukoliv.

Via SMS půjčka

Půjčka Via SMS je pro lidi, kteří potřebují získat peníze rychle a bez zbytečných formalit. Částka, kterou si lze půjčit, je až 60 000 Kč. Pro získání úvěru si klient zvolí požadovanou částku a postupuje podle jednoduchých instrukcí. Peníze jsou na účtu do 15 minut.

U nových zákazníků je potřeba registrace. Žadatel o Via SMS půjčku zadá své osobní údaje, následně dojde k ověření klientova telefonního čísla a bankovního účtu.

K žádosti je třeba:

 • občanský průkaz (nebo jiný průkaz totožnosti)
 • vlastní bankovní účet
 • přehled měsíčních výdajů
 • potvrzení o příjmu

Po přijetí se žádost začne ihned zpracovávat. Součástí procesu je i prověření úvěrových registrů. Po rozhodnutí o poskytnutí úvěru firma zasílá peníze na bankovní účet klienta. Rychlé převody zajišťují banky jako Česká spořitelnaMONETA Money BankKomerční banka nebo Fio banka.

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum, resp. Ferratum Credit je finanční produkt Ferratum Bank. Ferratum Credit je rychlá flexibilní online půjčka. Jedná se o revolvingový úvěr, kde se smlouva o úvěru uzavírá na dobu neurčitou a klient tak opakovaně čerpá úvěr až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. V případě této flexibilní půjčky si klient může půjčit částku mezi 2 500 a 80 000 Kč.

Žádost spočívá ve 3 krocích:

 1. volba výše prvního výběru
 2. zadání údajů (kontaktní údaje – jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a rodné číslo) a odeslání žádosti
 3. obdržení rozhodnutí během několika minut

U Ferratum půjčky nikoho nezajímá, na co se vypůjčené peníze použijí. Nemusí se dokládat příjem a není potřeba ručitel. Půjčka Ferratum Credit je dostupná online a velmi rychle.

Výhody Ferratum půjčky:

 • snadná – stačí vyplnit online formulář
 • rychlá – peníze na účtu do jedné minuty
 • bez ručení – není potřeba ručitele
 • od ověřené společnosti – Ferratum Bank je na trhu dobře zavedenou společností
 • žádné poplatky
 • online kalkulačka – klient přesně vidí, kolik peněz na konci zaplatí a jaká bude minimální měsíční splátka

Ferratum Bank je známá společnost díky svému férovému jednání a dobrým podmínkám. Ferratum Credit je bezpečná půjčka pro každého, kdo splní podmínky. Tato půjčka je v České republice nabízena již od roku 2005.

Popularita půjček v České republice

Popularita půjček v České republice je v posledních letech výrazně rostoucí. Češi se stále častěji uchylují k půjčování peněz na různé účely, ať už se jedná o financování spotřebitelských potřeb, rekonstrukce domu či bytu nebo splacení jiných půjček. Existuje několik faktorů, které přispívají k narůstající popularitě půjček v České republice.

Prvním důvodem je rostoucí ekonomika a vyšší dostupnost úvěrů. Česká republika je jednou z nejbohatších zemí ve střední a východní Evropě a její ekonomika prosperuje. Banky a nebankovní společnosti nabízejí širokou škálu půjček pro různé typy klientů. S narůstajícím příjmem obyvatelstva se zvyšuje i jejich kupní síla a tím pádem i poptávka po půjčkách.

Dalším faktorem je snadná dostupnost půjček. Dříve byly úvěry často spojovány s byrokracií, složitými schvalovacími procesy a dlouhým čekáním. V současné době je však celý proces mnohem rychlejší a pohodlnější. Klienti mohou žádat o půjčky online a většina poskytovatelů nabízí rychlé schválení a výplatu peněz. To umožňuje českým občanům získat potřebné finanční prostředky velmi jednoduše a bez složitostí.

Popularitu půjček v České republice také podporuje rostoucí konkurence mezi bankami a nebankovními společnostmi. Vysoká konkurence vede k neustálému zvyšování kvality poskytovaných služeb a snižování sazeb a poplatků spojených s půjčkami. To činí půjčky atraktivním finančním produktem pro české klienty.

Důležitým faktorem, který přispívá k popularitě půjček, je také změna životního stylu a hodnotových priorit. Lidé si v dnešní době často přejí okamžité uspokojení svých potřeb a představ. Půjčky umožňují tuto okamžitou satisfakci, ať už se jedná o koupi nového auta, elektroniky nebo exotické dovolené.

Navzdory rostoucí popularitě půjček je však také třeba uvést, že s sebou půjčování peněz přináší určitá rizika a zodpovědnost. Je proto důležité pečlivě zhodnotit svou finanční situaci a připravit si realistický plán splácení půjčky. Je také vhodné porovnat nabídky různých poskytovatelů a pečlivě si přečíst smluvní podmínky a úrokové sazby. Nedodržení svých finančních povinností může mít nepříjemné důsledky, jako například ztrátu majetku nebo zhoršení bonity.

Popularita půjček v České republice je nepochybně vysoká a stále rostoucí. Důvody pro toto zvýšení zájmu zahrnují rostoucí ekonomiku, snadnou dostupnost půjček, rostoucí konkurenci mezi poskytovateli a změnu životního stylu a hodnotových priorit. Nicméně je třeba uvažovat o rizicích a zodpovědně plánovat splácení půjčky. Při správném přístupu mohou půjčky být užitečným nástrojem pro finanční krytí různých potřeb a přání.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang