Půjčka bez papírů – a bez výpisu z účtu

Půjčky

Rychlá půjčka ihned online umožňuje velmi jednoduše získat v hotovosti finanční výpomoc, která bude vyplacena přímo na pobočce zvoleného poskytovatele nebo převodem na účet. Což je cesta, která může pomoci lidem, kteří potřebují rychle vyřešit nepříznivou finanční situaci. Existují půjčky, u kterých není potřeba dokládat výpisy z účtu. Kde je možné takovou půjčku získat?

Rychlá půjčka ihned online nevyžaduje pro sdělení potřebných informací osobní setkání. Namísto toho přichází na řadu vyplnění jednoduchého formuláře na webových stránkách zvoleného poskytovatele.

Sjednání půjčky je rychlé a jednoduché, půjčka tak může pomoci v náhlé nouzi. Určitě je však nutné pamatovat na to, že před podepsání smlouvy je namístě opatrnost.

Rychlá půjčka ihned online

Po zodpovězení několika otázek postačí vyplnit část zjišťující osobní údaje (jméno, adresu, telefon) a specifikovat výši požadované sumy. Po odeslání již klientova rychlá půjčka ihned online začíná představovat pro danou firmu hlavní prioritu.

Následně se ozve obchodní zástupce, který s žadatelem projedná další podrobnosti. Jestliže se například dohodnou na předání peněz v hotovosti, dojde k určení vyhovujícího termínu krátké schůzky, během které obdrží žadatel získané finance.

U takové rychlé půjčky ihned online pak pochopitelně v dohodnuté době proběhne i podpis smlouvy. Celá procedura zpravidla zabere 30 až 45 minut.

Vzhledem k faktu, že u rychlé půjčky ihned online daná společnost získává nacionále nového zájemce přes internet, postupuje jednání mílovými kroky kupředu.

Rychlá půjčka ihned online – co je třeba

Po překontrolování dvou dokladů totožnosti (např. občanský průkaz a rodný list nebo řidičský průkaz) zpravidla přichází na řadu ověření schopnosti splácet. Většinou se však nejedná o zkoumání záznamů v registrech dlužníků.

Tento krok se u nebankovních organizací často vypouští. Jedná se tak o půjčku bez registru. Namísto toho rychlá půjčka ihned online přistupuje k vyžádání výplatních pásek a výpisů z bankovního konta za několik předchozích měsíců.

Oběma zmíněnými listinami lidé běžně disponují, a proto zanedlouho odcházejí s částkou v řádech desítek tisíc korun.

Rychlá půjčka ihned online zrealizovaná v popisované formě se však dokáže proměnit i v mnohem větší finanční injekci. Záleží proto plně na žadateli, jaký rozsah úvěru preferuje.

Půjčka bez papírů

Jedná o půjčku, která je také známá jako půjčka bez dokladů. Dá se říct, že představuje všechny půjčky, u kterých se nemusí potvrzovat výše příjmů, žadatel může mít záznam v registru dlužníků a nemusí dokládat žádný účel půjčky.

V dnešní době se stále více lidí potýká s problémem, že mu banka nechce poskytnout půjčku. Banka si dává velmi záležet na prověření každého klienta, a proto v případě, kdy má žadatel nepravidelné, nebo nízké příjmy, případně dokonce záznam v registru dlužníků, není pro banku dostatečně bonitní a ta mu žádost o úvěr zamítne.

Bonita je totiž schopnost člověka splácet své závazky vůči bance. Čím lepší bonitu žadatel o půjčku má, tím lepší podmínky mu daná banka nabídne. V opačném případě dojde k zamítnutí žádosti o úvěr a žadatel musí na bankovní úvěr zapomenout.

V takovém případě přichází na řadu nebankovní společnosti, které velmi často mají licenci od České národní banky, a tak jsou klienti chránění. Ovšem je stále nutné být obezřetný.

Může se totiž stát, že žadatel o půjčku narazí na lichváře. To je člověk, který půjčuje za nemorálně vysoký úrok. Podmínky takové půjčky jsou pak pro dlužníka velmi nevýhodné. Většinou je dotlačen splácet v krátkém čase velké splátky. Lichva je nezákonnou činností a každý by se jí měl raději vyhnout.

Při nečekané výpovědi z práce může člověku s pravidelnými výdaji pomoci rychlá půjčka.
Při nečekané výpovědi z práce může člověku s pravidelnými výdaji pomoci rychlá půjčka.

Půjčka bez výpisu z účtu

Půjčky, u kterých není nutné dokládat hromady dokumentů, a to včetně výpisu z účtu, jsou zpravidla vyřízené mnohem rychleji. I proto je tento typ půjček nejen v poslední době velmi oblíbený.

Výhody této půjčky vidí především problémoví klienti, kteří nejsou nijak prověřováni.

Existuje celá řada lidí, kteří mají sice poměrně vysoké příjmy, ovšem nemohou je oficiální cestou prokázat. I tito lidé, pokud potřebují půjčku, dávají přednost půjčce bez výpisu z účtu.

Jsou taky lidé, kteří z nějakého důvodu nemají svůj vlastní bankovní účet, a tak hledají půjčku bez účtu. Půjčky bez bankovního účtu mohou být sice vyplaceny na účet třetí osoby, nicméně ne každý má člověka, kterému důvěřuje natolik, že na jeho účet nechá vyplatit peníze, na které se zavázal, že splatí.

Půjčky bez vlastního účtu jsou proto většinou vypláceny v hotovosti. Vždy se stačí s věřitelem domluvit na místě setkání. Nejčastěji to bývají pobočky vybraných nebankovních společností, ovšem půjčení peněz v hotovosti může také proběhnout v restauraci, kavárně nebo na jiném dopředu domluveném místě.

V dnešní době se opravdu jedná o celou řadu možností, jak získat půjčku bez ověření účtu, registru dlužníků a doložení příjmů. Samozřejmě je nutné zmínit, že tyto půjčky mívají zpravidla horší podmínky. Buď půjčky bez dokumentů mají vyšší úroky, anebo vysoké poplatky za zřízení půjčky a také za pozdní splácení.

U každé půjčky je nutné si dopředu prostudovat podmínky a porovnat si své možnosti. Každému člověku může vyhovovat jiný typ úvěru, na jinou částku, s jinou délkou splatnosti apod.

Nevýhodou půjček bez dokládání dokladů je, že se většinou jedná o nižší částky. Pokud žadatel potřebuje půjčit vyšší částky, musí si vzít půjčku, u které dokumenty dokládá. V ideálním případě se obrátí rovnou na některou z bank.

Česká spořitelna

Česká spořitelna půjčku bez papírů neumožňuje. Jedná se totiž o banku, která má nejdelší tradici na českém trhu, a obecně mají banky vždy přísnější podmínky než nebankovní věřitelé. Česká spořitelna je od roku 2000 dokonce součástí silné středoevropské Skupiny Erste.

Je nutné mít u České spořitelny buď bankovní účet, na základě kterého se banka rozhodne, zda svému klientovi půjčí peníze. V případě, že žadatel o půjčku není klientem České spořitelny, tak to samozřejmě nevadí. Žadatel České spořitelně výpis z účtu u jiné banky prostě doloží.

Česká spořitelna sice nenabízí půjčku bez dokladů, přesto je možné, že i zde si člověk nakonec půjčku vybere. Banka nabízí celou řadu zajímavých možností a půjčku je možné řešit online během pár chvil z domu.

Navíc každý žadatel o půjčku může využít kalkulačku půjčky České spořitelny, kde si snadno může zjistit, na jaký úvěr a za jakých podmínek dosáhne.

Bankovní půjčky

Pro některé dlužníky může být zajímavá Raiffeisenbank půjčka, která nabízí rychlou bankovní půjčku až do částky 800 000 Kč s úrokem od 6,7 % a RPSN od 6,9 %. Sjednání i vedení této půjčky je zcela zdarma.

Raiffeisenbank je dle celkových aktiv pátou největší tuzemskou bankou. Nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a malým i velkým firmám.

Její portfolio zahrnuje vedení osobních a firemních účtů, poskytování spořicích, úvěrových a investičních produktů a poradenství pro drobné podnikatele i velké korporace.

Půjčka Poštovní spořitelny je vhodná jako neúčelová půjčka, a to například na nové auto, dovolenou nebo vybavení domácnosti. V rámci této půjčky lze získat dokonce až 1 200 000 Kč, a to bez zajištění. Od schválení žádosti o půjčku může mít klient peníze na svém účtu již do 15 minut.

Výhody půjčky Poštovní spořitelny:

  • je možné si půjčit až 1 200 000 Kč bez zajištění
  • úroková sazba je pevná a po celou dobu splácení se nemění
  • mimořádná splátka je zdarma
  • předčasné splacení je zdarma
  • vyřízení půjčky je zdarma
  • vedení půjčky je zdarma
  • splátky je možné rozdělit až na 8 let

Ovšem existuje celá řada dalších možností, kde si peníze půjčit. Zajímavé možnosti nabízí také Moneta Money bank, a to jak online, tak i na pobočce. Pro jasnější představu je vhodné využít kalkulačku půjčky Moneta, díky které každý dopředu ví, kolik a za jakých podmínek si může půjčit.

Moneta nabízí zajímavou půjčku, která se pohybuje od 5 000 Kč do 1 500 000 Kč. Moneta Expres půjčka má dobu splatnosti od 3 do 120 měsíců a vyplácí se na bankovní účet žadatele. Zároveň banka nabízí pojištění schopnosti splácet, které se vyplatí především v situaci, kdy klient dlouhodobě onemocní, utrpí úraz nebo ztratí zaměstnání.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang