Půjčka do výplaty – bez registru a ihned

Půjčky
pujcka-bez_poplatku

Ne každý měsíc dokáže člověk vyjít, zvlášť pokud mu zaměstnavatel nepošle výplatu nebo se mu připlete do cesty nečekaná pohroma. Avšak tím se složenky nezaplatí. Někdy stačí pár tisíc korun, které pomohou vytrhnout trn z paty, nikoliv velké půjčky. Proto tu je půjčka do výplaty.

Půjčku před výplatou nabízí bankovní i nebankovní společnosti. Výhodou půjčky do výplaty ihned je to, že si lze vypůjčit na krátkou dobu menší finanční částky. Tento typ úvěru je dostupný skoro pro každého a okamžitě.

Ano, půjčky ihned bez registru dávají šanci i dlužníkům se záznamem v registru. Schvalování úvěrů je benevolentní a posuzuje se subjektivně. Navíc se nikdo nebude ptát, na co peníze klient potřebuje. To je krása půjčky do výplaty ihned. Diskrétnost, rychlost a jednoduchost. Dále jsou také velmi oblíbené půjčky bez poplatků.

Co je to rychlá krátkodobá půjčka před výplatou?

Může se stát, že přestože lidé pracují, jejich výplata se zasekne u zaměstnavatele. Přitom musí zaplatit složenky, nájem a pojištění. Finanční zásoby nemají dostatečné vysoké a splacením všech výdajů jim nezbydou peníze na jiné náklady. Pak je tu možnost v podobě půjčky do výplaty pro každého.

Na rozdíl od úvěrů, které nabízejí banky či nebankovní společnosti, si žadatel o půjčku do výplaty může půjčit pouze nižší sumu peněz. Vyřízení úvěru je velmi rychlé – některé společnosti peníze mohou zaslat do 15 minut, a to i během víkendu či o státních svátcích.

Ve většině případů jsou peníze vypláceny na bankovní účet. Pokud žadatel potřebuje, půjčku nonstop může získat i v hotovosti.

Kdo si může zažádat o půjčku do výplaty online?

Podoba vhodného žadatele záleží na tom, odkud si půjčí peníze. Pokud si klient chce půjčit peníze od banky, musí být schválen jako důvěryhodný klient, který je bonitní. To znamená, že dokládá své příjmy. Zároveň si ho společnost prověří v registru dlužníků, kde jeho jméno nesmí figurovat.

Nebankovní společnosti nemají tak vysoké požadavky na klienty, v některých případech přimhouří oči. Nutné podmínky, které musí splnit, jsou následující:

 • věk nad 18 let
 • občan České republiky nebo trvalý pobyt na jejím území
 • platný občanský průkaz (v některých případech je požadován i další průkaz totožnosti, např. cestovní pas)
 • pravidelný příjem

Nebankovní společnosti musí ze zákona ověřit bonitu žadatelů, tedy i jejich finanční historii a příjem. Většinou je požadován výpis z účtu nebo výplatní pásky za určité období.

Z tohoto důvodu jsou typy úvěrů jako „půjčka do výplaty bez doložení příjmu“, „půjčka do výplaty bez nahlížení do registru“ či „půjčka bez registru a doložení příjmuzavádějící názvy.

Půjčka do výplaty od banky

Bankovní společnosti nabízejí obdoby půjček do výplaty. Každá banka nazývá tento úvěr podle sebe a diktuje svá pravidla. Univerzálně platí, že společnosti poskytují úvěry klientům, kteří pro ně nejsou rizikoví.

To znamená, že nesmí být uvedeni v registru dlužníků. Banka také musí mít přehled o příjmech daného klienta. Pokud nedostatek peněz je anomálie, která jinak poctivého klienta nepostihuje často, je vhodným uchazečem.

Lidé se záznamem v registru dlužníků budou odmítnuti. Stejně tak půjčku do výplaty bez doložení příjmu nedostanou ti, kteří nemohou prokázat dostatečné finanční příjmy.

Bankovní nabídky půjčky do výplaty jsou poskytovány minimálně od 5 000 Kč až do výše 50 000 Kč. To znamená, že ti, kteří potřebují méně peněz, přeplatí na úrocích. Doba splácení je velmi krátká, průměrně je to 30 dnů.

Nejvýhodnější bankovní půjčku na 50 000 Kč lze získat od Monety Money Bank s úrokem od 6,31 % ročně.

O půjčku do výplaty ihned si vhodní žadatelé mohou podat žádost online přes internetové bankovnictví. Pokud budou schváleni, peníze budou vyplaceny na bankovní účet.

Lidé s debetní kartou ji mohou využít jako finanční rezervu. Pokud držitelům dojdou peníze, mohou využít kontokorent. Chybí-li peníze na účtu krátce před výplatou, kontokorent je pomocník v nouzi. Jedinou podmínkou pro jeho čerpání je být alespoň jednou za rok v plusu (tj. mít víc než 1 Kč na účtu).

Výhody půjčky do výplaty od banky jsou následující:

 • banka po poctivém klientovi nebude chtít ověření příjmů
 • rychlé vyřízení
 • snadné sjednání v online aplikaci
 • možnost kontokorentu

I k bankovním úvěrům se vážou nevýhody. U této půjčky klient musí dopředu vědět:

 • nabídka pouze pro vhodné klienty
 • minimum pro půjčení je 5 000 Kč
 • nutné rychle splatit

Na bankovní úvěr nemusí dosáhnout řada klientům kvůli svojí bankovní historii. Pokud jim chybí finance do výplaty, mohou se obrátit na nebankovní společnosti.

Půjčka do výplaty pro každého od nebankovní společnosti

I nebankovní společnosti nabízejí půjčku do výplaty. Na rozdíl od bank poskytují úvěry i rizikovým klientům, kteří mají záznamy v registru dlužníků či nechtějí dokládat příjmy.

Poskytování takových úvěrů je posuzováno individuálně. Jestli má klient vroubek z minulosti, vysvětlí ho. Pokud nemá vyřešenou finanční situaci (exekuce či insolvence), může být odmítnut kvůli nedostatečné bonitě.

Výhodou půjčky do výplaty pro každého od nebankovních společností je to, že si žadatel může zvolit přesně takovou částku, kterou nutně potřebuje. To znamená, že si lze půjčit i pár stovek korun.

Banky poskytují úvěry pouze klientům, kteří mají platný bankovní účet. Z různých důvodů ho však žadatel nemusí mít. Nebankovní společnosti peníze vyplácí i v hotovosti, a to na pobočkách či spřízněných společnostech (tuto možnost však každá společnost nenabízí).

Stejně jako bankovní úvěry, i peníze do výplaty od nebankovních společností musí být rychle splaceny. V některých případech je tato doba pouze 7 dnů, v jiných 14 až 30 dnů. Aby se klient vyhnul nepříjemnému překvapení, musí si vždy přečíst řádně smlouvu.

Výhody online půjčky před výplatou jsou následující:

 • online sjednání
 • rychlé vyřízení
 • možnost půjčení libovolné sumy peněz
 • nabídky bez úroků a poplatků
 • peníze na účet nebo v hotovosti
 • individuální přístup při posuzování bonity
 • první půjčka do výplaty bývá zdarma

Půjčky do výplaty mají i svoje nevýhody:

 • krátká doba splatnosti (14 dnů, 21 dnů, 30 dnů)
 • neférové jednání některých společností
 • žadatelé bez vyřešené finanční situace budou pravděpodobně odmítnuti
 • vysoké úroky
 • vysoké RPSN
 • vysoké sankce za pozdní splácení

Před uzavřením jakékoliv půjčky si každý klient musí řádně přečíst, k čemu se zavazuje. Především u doby splatnosti je důležité ověřit si její délku, aby se žadatel vyhnul případným vysokým úrokům a poplatkům.

Jak zažádat o rychlou krátkodobou půjčku do výplaty?

O půjčku do výplaty ihned si může klient zažádat online. Na stránkách vybrané společnosti vyplní jednoduchý formulář – jméno, kontakt a částku, kterou potřebuje. Po odeslání žádosti se začne na jeho požadavku pracovat.

Pokud je žádost schválena, zatelefonuje mu obchodní zástupce, s nímž dořeší nejasné informace a další dodatky. Půjčka před výplatou je vyplacena ihned na účet, popřípadě na ruku v hotovosti, avšak tento způsob může trvat delší dobu.

Online půjčku před výplatou nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti.
Online půjčku před výplatou nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti.

Většina nebankovních společností nabízí pro nové klienty první půjčku do výplaty zdarma, tedy bez úroků a poplatků. U další, nové půjčky do výplaty tato možnost již nebude.

Naskýtá se důležitá otázka. Jak jsou posuzováni žadatelé o půjčku do výplaty bez registru, kteří mají vroubek ve své finanční historii?

Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru

Podle zákona všichni poskytovatelé půjček musí nahlédnout do registrů a prověřit si finanční historii uchazeče o úvěr. Některé nebankovní společnosti mohou tyto prohřešky přehlédnout s tím, že se zaměří na nynější finanční situaci a posoudí každý případ individuálně.

Pokud žadatel před lety zapomněl uhradit účet za telefon či nezaplatil několik složenek, nebo dokonce je nyní v exekuci, ke každému případu společnost přihlédne a zváží ho podle svých požadavků, zda je vhodný kandidát o půjčku do výplaty bez nahlížení do registru. Jestliže žadatel bude schválen, půjčku do výplaty ihned obdrží na účet nebo v hotovosti.

Nebankovní společnosti si dopředu jistí své půjčky. Proto půjčka bez registru ihned u velmi rizikových klientů obsahuje vysoké poplatky a sankce za nesplácení. Zároveň se mezi nabídkami takovýchto služeb mohou objevit neférové a riskantní úvěry (lichvářské půjčky). Klient by si měl ověřit, od koho si půjčuje.

Půjčka do výplaty nonstop

V naléhavých případech lidé potřebují vyřídit půjčky uprostřed noci, o státním svátku nebo o víkendu tak, aby měli co nejdříve peníze. Nonstop půjčka je produkt nebankovních společností, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Vyřízení první půjčky do výplaty nonstop bývá komplikovanější než vyřízení jiných úvěrů. Na internetových stránkách společnosti musí klient vytvořit nejprve profil, ověřit identitu a projít schvalovacím procesem. Tento proces není rychlý, naopak může trvat až několik dní.

Při další nové půjčce do výplaty klient může zažádat online formulářem nebo SMS zprávou. Toto vyřízení bude – jak je z názvu patrné – velmi rychlé. Peníze získá v hotovosti na ruku či na bankovní účet.

půjčce do výplaty nonstop patří stejné klady i zápory, které zde již byly uvedeny. Avšak cílem tohoto úvěru jsou klienti, kteří nejsou bonitní a budou se ke společnosti vracet pro další půjčky.

Podmínky pro schvalování žádostí o půjčku do výplaty nonstop jsou benevolentní. Poskytnou díky tomu úvěr i lidem s registrem dlužníků. Takových společností však není mnoho.

U koho žádat o půjčku před výplatou ihned na účet?

Než klient podepíše jakoukoliv smlouvu, je nutné si prověřit společnost, od níž se chce půjčit. To znamená zjistit, zda s ním bude zacházeno férově.

Ve většině případů solidní společnosti splňují kritéria České národní banky. Dále je vhodné pročíst recenze a hodnocení zákazníků, kteří se společností mají zkušenosti. Pozitivní hodnocení na internetových stránkách firem jsou většinou pouze reklamy a není dobré jim důvěřovat.

Jaké jsou známé férové společnosti?

Ani u férových společností se klient nevyvaruje vysokým úrokům, RPSN a sankcím za pozdní splácení, jak je u nebankovních společností typické. Na druhou stranu bude mít jistotu, že se nenapálil u pofidérní společnosti či lichváře.

Kdy zažádat o peníze do výplaty?

O půjčku do výplaty je vhodné žádat pár dnů až týdnů před příchodem výplaty či při jejím zpoždění, kdy po zaplacení neodkladných nákladů by nezbylo na jiné životní potřeby. Ať už si žadatel zvolí nabídku od banky, nebo od nebankovní společnosti, neměl by zapomínat na tento „výdaj“, k němuž se vážou poplatky, úroky, případné sankce za nesplácení.

Nejlepší je půjčit si jen tolik peněz, kolik je opravdu nutné. Pro celkovou představu je vhodné si rozepsat finance nezbytně nutné do příchodu výplaty. Díky tomu klient nepřeplatí za příliš vysoké částky, na což by se měli zaměřit především rizikoví žadatelé o půjčku.

Podle toho, jak rychle je nutná půjčka, si lidé mohou zvolit ze dvou variant. Půjčka před výplatou ihned na účet může být k dispozici do hodiny až do jednoho dne (vždy záleží na převodech mezi bankami). U půjčky na ruku je situace komplikovanější a vybrání hotovosti může trvat i delší dobu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang