Essox půjčka – nákup na splátky s odkladem

Půjčky

Půjčit si na nové auto, vybavení domácnosti či rekonstrukci bytu není s Essox půjčkou žádný problém. Kdo může o Essox půjčku žádat?

U Essox půjčky se výše splátek nemění a klient splatí přesně tu dohodnutou částku ze smlouvy. Smlouvu s Essoxem lze uzavřít přímo v některém z partnerských obchodů a v podstatě si tak vzít pračku, televizor či nový počítač s sebou ihned do auta.

Splátky půjčky lze společnosti Essox poukázat jak bankovním převodem, tak i poštovní poukázkou či inkasem. V každém kraji ostatně existuje hned několik firem v různých odvětvích, které poskytují možnost prodeje na splátky skrze společnost Essox.

Essox půjčka

Essox půjčka je nebankovní půjčka bez poplatku za vyřízení, neplatí se ani žádné měsíční poplatky, jako je třeba vedení úvěrového účtu. Určena je jak jako půjčka pro podnikatele, tak i pro fyzické osoby.

Dobu splácení lze sjednat na délku šesti až čtyřiaosmdesáti měsíců. Jinými slovy půl roku až šest let. A kolik si vlastně v případě Essox půjčky lze půjčit peněz? Řádově jde o úvěry typicky mezi patnácti a dvěma sty tisíci korunami, což stačí na nový notebook, tak ojetý automobil nebo částečnou rekonstrukci menšího bytu.

A co je pro Essox půjčku ještě potřeba? Je to jednoduché. Stačí dva doklady totožnosti – tj. občanský průkaz a například řidičské oprávnění, cestovní pas nebo ISIC karta pro studenty.

Dále je třeba doložit pravidelný měsíční příjem. Bezpečná půjčka od společnosti Essox nabízí i pojištění schopnosti splácet, takže se není třeba bát toho, že třeba v případě ztráty zaměstnání přijde dlužník o střechu nad hlavou.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang