Home Credit půjčka a konsolidace – kontakt, recenze

Půjčky

Společnost Home Credit je na tuzemském nebankovním trhu s úvěry jedním z předních hráčů. Home Credit půjčka po telefonu je určitě jednou ze zákaznicky nejvyhledávanějších produktů. Jaké jsou parametry půjčky Home Credit?

Home Credit je původem česká nebankovní společnost založená v roce 1997. Od roku 2017 je držitelem licence nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od ČNB. Home Credit nabízí několik úvěrových produktů, které jsou stále hojně využívány.

Poskytování finančních služeb Home Credit funguje plně on-line, neexistují žádné pobočky. Veškerou administrativu spojenou s vyřizováním půjček nebo jiných produktů žadatel zvládne z pohodlí domova.

Home Credit

Home Credit půjčka je stálice na nebankovním trhu půjček. Jde o velice oblíbenou a především ověřenou půjčku, kterou může získat opravdu každý. Peníze jsou půjčovány na 12 až 84 měsíců v závislosti na tom, kolik peněz žadatel potřebuje.

Půjčit si od Home Credit lze až 150 000 korun. Nejedná se o žádnou mikropůjčku jak je typické pro nebankovní půjčky. Splátky je možné rozložit do dlouhého časového období.

Úroková sazba i sazba RPSN jsou na přijatelné úrovni a výrazně se neliší od jiných poskytovatelů na nebankovním trhu. To, čím Home Credit oslovuje nejvíce, jsou však doplňující služby.

Většina lidí totiž má Home Credit spojený především s nákupy na splátky. V současnosti toho však společnost poskytuje mnohem více – spotřebitelské úvěrypůjčky na autakonsolidaci půjček nebo kreditní karty.

Půjčka Home Credit – parametry a další služby

Home Credit půjčka je poskytována od 10 000 do 150 000 Kč. Splatnost si volí klient sám a může si vybrat mezi 12 až 84 měsíci. Pokud volí nejzazší možnost, znamená to splácení půjčky sedm let, takže měsíční splátka půjčky je opravdu nízká.

Home Credit navíc nabízí službu odložení splátky, kdy lze až 4x splátku odložit. Dostane-li se dlužník do problémů, má možnost nezaplatit a počkat na příznivější období. Home Credit se snaží všem vyjít vstříc a chápe, že dnešní složitá doba si žádá nějaká pružnější řešení.

Půjčky ve výši deseti až sto padesáti tisíc korun lze navíc u společnosti Home Credit bez udání konkrétního důvodu do uplynutí jednoho kalendářního měsíce zrušit, a to zcela bez jakékoliv smluvní pokuty.

Kromě jiného si lze pojistit výdaje a není třeba shánět ručitele, což je další milý bonus.

Home Credit půjčka po telefonu

Jak vlastně lze získat půjčku po telefonu od společnosti Home Credit? Je to velmi snadné. Na webu této instituce je krátký kontaktní formulář, který stačí jen vyplnit.

Žadatel je obratem kontaktováni zástupcem firmy. Podmínkou pro získání půjčky jsou dva doklady totožnosti a věk min. 18 let.

Další možností je zavolat na bezplatnou infolinku, kde se můžete nejen poradit o konkrétní půjčce, ale rovněž se zeptat na cokoliv, co by vás mohlo zajímat v souvislosti s úvěry od společnosti Home Credit.

Peníze žadatel dostane jedním ze dvou způsobů – buď na bankovní účet, nebo je inkasuje skrze složenku a peníze si vyzvedne na nejbližší poště.

Výhody Home Credit půjčky

Home Credit půjčka je půjčka ověřená dlouhými roky. Statisíce klientů ji pravidelně využívají na nákupy elektroniky, domácího vybavení či aut. Jde o půjčku od silného hráče, který nemění podmínky zbrkle a bez uvážení.

Při sjednání půjčky tak má klient jistotu, že to, co si domluví, bude platit. Navíc pro získání půjčky od Home Credit není třeba ručitel.

Nákup na splátky od Home Credit

Pokud se někde zmiňuje společnost Home Credit, pak se mluví hlavně o nákupu na splátky. Zájemce ho může uskutečnit jak v kamenných obchodech, tak v mnoha e-shopech. Kompletní seznam prodejců, kteří umožňují nákup na splátky, je na webu společnosti Home Credit.

Mezi e-shopy, u nichž lze nakoupit na splátky s Home Credit, patří například čeští giganti Mall.cz, Datart, Electro World nebo Jena nábytek.

Jak probíhá nákup na splátky od Home Credit? Stačí si v eshopu vybrat zboží za alespoň 1 000 Kč a při dokončování objednávky zvolit jako platební metodu „Nákup na splátky Home Credit„.

Následně dojde k přesměrování na web nasplatky.homecredit.cz a je nutné sjednat úvěrový účet. Cena nákupu bude odečtena z tohoto účtu a rozložena na jednotlivé splátky.

Pro nákup na splátky od Home Credit je třeba doložit následující doklady:

  • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • výpis z bankovního účtu
  • údaje o firmě (název, adresa, telefon, IČ), pokud je zájemce OSVČ

Nakupovat na splátky s Home Credit mohou lidé starší 18 let, kteří mají stálý příjem. Ten však nemusí být nutně ze zaměstnání, proto mohou nákupu na splátky využít například i důchodci nebo maminky na mateřské.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang