Home Credit půjčka a konsolidace – kontakt, recenze

Půjčky

Společnost Home Credit je na tuzemském nebankovním trhu s úvěry jedním z předních hráčů. Home Credit půjčka po telefonu je určitě jednou ze zákaznicky nejvyhledávanějších produktů. Jaké jsou parametry půjčky Home Credit? Kde jsou Home Credit pobočky? Co je to správce financí Home Credit?

Home Credit je původem česká nebankovní společnost založená v roce 1997. Od roku 2017 je držitelem licence nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od ČNB. Home Credit nabízí několik úvěrových produktů, které jsou stále hojně využívány.

Poskytování finančních služeb Home Credit funguje plně online, neexistují žádné pobočky. Veškerou administrativu spojenou s vyřizováním půjček nebo jiných produktů žadatel zvládne z pohodlí domova – Home Credit – kontakt.

Home Credit

Home Credit půjčka je stálice na nebankovním trhu půjček. Jde o velice oblíbenou a především ověřenou půjčku, kterou může získat opravdu každý. Peníze jsou půjčovány na 12 až 84 měsíců v závislosti na tom, kolik peněz žadatel potřebuje.

Půjčit si od Home Credit lze až 150 000 Kč. Nejedná se o žádnou mikropůjčku jak je typické pro nebankovní půjčky. Splátky je možné rozložit do dlouhého časového období.

Úroková sazba i sazba RPSN jsou na přijatelné úrovni a výrazně se neliší od jiných poskytovatelů na nebankovním trhu. To, čím Home Credit oslovuje nejvíce, jsou však doplňující služby.

Většina lidí totiž má Home Credit spojený především s nákupy na splátky. V současnosti toho však společnost poskytuje mnohem více – spotřebitelské úvěrypůjčky na autakonsolidaci půjček nebo kreditní karty.

Půjčka u Home Credit je rychlá a spolehlivá.
Půjčka u Home Credit je rychlá a spolehlivá.

Půjčka Home Credit – parametry a další služby

Home Credit půjčka je poskytována od 10 000 do 150 000 Kč. Splatnost si volí klient sám a může si vybrat mezi 12 až 84 měsíci. Pokud volí nejzazší možnost, znamená to splácení půjčky sedm let, takže měsíční splátka půjčky je opravdu nízká.

Home Credit navíc nabízí službu odložení splátky, kdy lze až 4× splátku odložit. Dostane-li se dlužník do problémů, má možnost nezaplatit a počkat na příznivější období. Home Credit se snaží všem vyjít vstříc a chápe, že dnešní složitá doba si žádá nějaká pružnější řešení.

Půjčky ve výši deseti až sto padesáti tisíc korun lze navíc u společnosti Home Credit bez udání konkrétního důvodu do uplynutí jednoho kalendářního měsíce zrušit, a to zcela bez jakékoliv smluvní pokuty.

Refinancování půjčky je proces, při kterém se zájemce snaží získat lepší podmínky pro svou stávající půjčku, například nižší úrokovou sazbu nebo nižší měsíční splátku. Využít k tomu lze kalkulačku refinancování půjčky.

Home Credit: kontakt, půjčka po telefonu, Home Credit infolinka

Jak vlastně lze získat půjčku po telefonu od společnosti Home Credit? Je to velmi snadné. Na webu této instituce je krátký kontaktní formulář, který stačí jen vyplnit.

Žadatel je obratem kontaktováni zástupcem firmy. Podmínkou pro získání půjčky jsou dva doklady totožnosti a věk min. 18 let.

Další možností je zavolat na bezplatnou infolinku, kde se může člověk nejen poradit o konkrétní půjčce, ale rovněž se zeptat na cokoliv, co by ho mohlo zajímat v souvislosti s úvěry od společnosti Home Credit. Například číslo účtu Home Credit, případně pomohou s přihlášením do Home Credit.

Kromě bezplatné infolinky, která funguje v pracovní dny od 8 do 17 hodin, mohou zákazníci Home Credit použít ke kontaktu aplikaci Home Credit.

Peníze žadatel dostane jedním ze dvou způsobů – buď na bankovní účet, nebo je inkasuje skrze složenku a peníze si vyzvedne na nejbližší poště.

Home Credit – recenze

Home Credit půjčka je lety prověřená. Statisíce klientů ji pravidelně využívají na nákupy elektroniky, domácího vybavení či aut. Jde o půjčku od silného hráče, který nemění podmínky zbrkle a bez uvážení.

Při sjednání půjčky má klient jistotu, že to, co si domluví, bude platit. Navíc pro získání půjčky od Home Credit není třeba ručitel.

Nákup na splátky od Home Credit – Home Credit pobočky

Pokud se někde zmiňuje společnost Home Credit, mluví se hlavně o nákupu na splátky. Zájemce ho může uskutečnit jak v kamenných obchodech, tak v mnoha e-shopech. Kompletní seznam prodejců, kteří umožňují nákup na splátky, je na webu společnosti Home Credit.

Home Credit pobočky: Mezi e-shopy, u nichž lze nakoupit na splátky s Home Credit, patří například čeští giganti Mall.cz, Datart, Electro World nebo Jena nábytek.

Jak probíhá nákup na splátky od Home Credit? Stačí si v e-shopu vybrat zboží za alespoň 1 000 Kč a při dokončování objednávky zvolit jako platební metodu „Nákup na splátky Home Credit“.

Následně dojde k přesměrování na web nasplatky.homecredit.cz a je nutné sjednat úvěrový účet. Cena nákupu bude odečtena z tohoto účtu a rozložena na jednotlivé splátky.

Pro nákup na splátky od Home Credit je třeba doložit následující doklady:

  • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • výpis z bankovního účtu
  • údaje o firmě (název, adresa, telefon, IČ), pokud je zájemce OSVČ

Nakupovat na splátky s Home Credit mohou lidé starší 18 let, kteří mají stálý příjem. Ten však nemusí být nutně ze zaměstnání, proto mohou nákupu na splátky využít například i důchodci nebo maminky na mateřské.

Správce financí Home Credit

Home Credit aplikace správce financí je aplikace pro chytré telefony, která umožňuje uživatelům sledovat a spravovat jejich finance na jednom místě. Aplikace umožňuje uživatelům přidávat a sledovat účty, kreditní karty, úvěry a další finanční produkty.

Umožňuje také uživatelům vytvářet a plánovat rozpočty, sledovat výdaje a příjmy, a dokonce i generovat grafy a statistiky pro lepší přehled o finanční situaci. Aplikace také nabízí upozornění, která uživatele informují o splatnosti úvěrů nebo kreditních karet a dalších platbách.

Stačí jen přihlášení do správce financí od Home Credit a díky této aplikaci mohou uživatelé snadno sledovat své finance a udržovat je pod kontrolou.

Home Credit konsolidace

Konsolidace dluhů u Home Credit znamená sloučení více dluhů do jednoho s celkově nižším úrokem a splátkou. To může pomoci klientům lépe zvládat své finance a snížit tlak z více splátek na různých úvěrech.

Home Credit nabízí konsolidaci dluhů prostřednictvím svých úvěrových produktů, které mohou pomoci klientům snížit měsíční splátky a zlepšit jejich schopnost splácet dluhy. Nabízí sloučení všech druhů půjček až do výše 700 000 Kč. Konsolidaci lze vyřídit online nebo po telefonu. 

Je důležité si uvědomit, že konsolidace dluhů může prodloužit dobu splácení a celkově prodražit dluh. Je důležité porozumět všem podmínkám a důsledkům před podpisem smlouvy.

Home Credit předčasné splácení

Home Credit nabízí svým klientům možnost předčasného splacení úvěru bez poplatku. To znamená, že klient může splatit svůj úvěr dříve, než je stanoveno v úvěrové smlouvě, aniž by mu byl účtován jakýkoliv poplatek za předčasné splacení.

To může pomoci klientovi ušetřit peníze, protože pokud splatí úvěr dříve, zaplatí méně na úrocích.

Je důležité si uvědomit, že předčasné splacení může mít vliv na výši úroků a dalších poplatků, takže je důležité pečlivě zvážit všechny možnosti před tím, než se k předčasnému splacení přistoupí.

Home Credit převod peněz

Převod peněz probíhá jednoduše v aplikaci Home Credit. Zde je jednoduchý návod:

  1. spustit aplikaci Home Credit
  2. v detailu účtu kliknout na tlačítko „Chci peníze na další nákup“
  3. zvolit částku a způsob splácení
  4. vybrat délku splácení a počet splátek (oblíbená je desetina 1/10 s rozložením do 11 splátek a přeplatkem 10 %)
  5. vyplnit číslo účtu a potvrdit pinem, otiskem prstu, nebo Face ID

Home Credit převod peněz o víkendu neprovádí. Peníze jsou tak zaslány jen v pracovní dny.

Zrušení karty Home Credit

Zrušení kreditní karty u Home Credit může být provedeno několika způsoby. Nejjednodušším způsobem je poslat žádost o zrušení kreditní karty Home Credit. Tuto žádost může klient zaslat telefonicky, e-mailem nebo poštou.

Může také přijít osobně na pobočku společnosti a požádat o zrušení karty. Je důležité si uvědomit, že pokud má klient neuhrazené dluhy, bude požadováno jejich splacení před zrušením karty.

Když se člověk rozhodne zrušit kartu u Home Credit, je potřeba poslat žádost.
Když se člověk rozhodne zrušit kartu u Home Credit, je potřeba poslat žádost.

Navýšení úvěru Home Credit

Navýšení úvěru v Home Credit znamená, že klient si požádá o přidání dalších peněz k již existujícímu úvěru. Proces navýšení úvěru zahrnuje opětovné posouzení bonity klienta a schválení žádosti společností, která posoudí riziko schopnosti splácet.

Pokud klienta vyhodnotí jako úvěruschopného, úvěrový rámec navýší. O navýšení úvěru lze požádat kdykoliv.

Je třeba poznamenat, že navýšení úvěru může mít vliv na úrokovou sazbu a celkovou výši splátek. Je proto důležité pečlivě zvážit, zda je navýšení úvěru pro danou situaci vhodné.

Home Credit je spojován se jménem Kellner. Ten byl znám také pro svou filantropii a vztah k sociálnímu mecenášství. Podporoval totiž prostřednictvím Home Creditu řadu charitativních organizací a dobročinných projektů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang