Jak vydělat peníze – hodně peněz a rychle

Novinky

Další tipy připravujeme…

Rekreační nemovitosti s dodatečným výnosem

Jednou z možností, jak vydělat peníze, jsou rekreační nemovitosti s dodatečným výnosem. Stále více Čechů si chce dopřávat aktivní dovolenou, komfortní služby a přitom využívat svojí vlastní nemovitost. V době jejich nepřítomnosti vlastněnou nemovitost správcovská firma dále pronajímá a zajišťuje zajímavý příjem majiteli.

Češi na to přišli již před několika lety a dnes sklízejí zisky. Například obsazenost luxusních apartmánů na Lipně se pohybuje v zimních a letních měsících mezi 75 až 80 procenty. Pronájem nemovitosti je zkrátka oblíbeným způsobem, jak získat pasivní příjem. Konkrétněji o pasivním příjmu pojednává tento článek.

To ve finále znamená pro jejich majitele ročně až 90 tisíc korun čistého výnosu. Neplatí tedy již žádné další poplatky za elektřinu, plyn či údržbu.

Šumava a Lipenské jezero jsou jednou z nejzajímavějších rekreačních lokalit v Čechách. V posledních letech se infrastruktura a vybavenost pro provozování jak zimních, tak i letních sportů rapidně zlepšila.

Rekreační apartmán u Lipna si oblíbili nejen cizinci i Češi. Není výjimkou, že si apartmán pořizují rodiče, kteří již mají odrostlé děti a kalkulují s možností společných dovolených včetně hlídání budoucích vnoučat.

Klientela takovýchto apartmánů je zvyklá na určitou úroveň služeb. Navíc majitelé chtějí opravdu relaxovat. Proto starost o luxusní nemovitost a její údržbu přenechávají správcovské organizaci, která apartmány pronajímá v době nepřítomnosti majitele a zajišťuje tak dodatečný výnos.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang