Ferratum půjčka – Ferratum Bank a Credit

Půjčky

Ferratum půjčka je online, takže k jejímu vyřizování není třeba chodit do žádné kanceláře. Není třeba se bát astronomických úroků, či jiných podvodů. Ferratum chce svým zákazníkům pomoci v tíživé finanční situaci.

Kdo přemýšlíte o krátkodobé půjčce, kdy si půjčí třeba jednu nebo dvě tisícikoruny, může zvolit finskou nebankovní společnost Ferratum.

Takzvaná Ferratum SMS půjčka zaujala zákazníky ve více než dvaceti zemích světa. Různé pobočky mají na čtvrt milionu spokojených zákazníků.

Ferratum půjčka

Nebankovní půjčka Ferratum slouží hlavně k pokrytí krátkodobých finančních nedostatků nebo náhlých výdajů. Půjčka je k dostání opravdu snadno a rychle.

Spolehlivost a férovost, to jsou základní dvě slova, která tuto nebankovní instituci charakterizují. Třetím slovem v pořadí je bezesporu rychlost, protože peníze na bankovním účtu můžou být vlastně ještě týž den, kdy se člověk rozhodne o půjčku zažádat.

Ferratum půjčka je první rychlou půjčkou, která přišla na trh. Tento institut vznikl ve Skandinávii, kde byly a jsou tyto půjčky využívány především mladšími lidmi na to, aby překonali nesoulad mezi příjmem výplaty a nutností platit složenky a další výdaje.

Získat lze až 10 000 Kč až na 45 dní s možností dalšího prodloužení.

Finanční pomoc na dosah ruky

Možná někdo již někdy v minulosti řešil situaci, kdy potřeboval rychle sehnat peníze na zaplacení nedoplatku, pokuty nebo na opravu pokažené pračky. Do výplaty bylo daleko a peněženka zela prázdnotou. Jak to řešit?

Šel někdo za kamarády s prosebníčkem o půjčku, a nebo utíkal do banky vystát si frontu k přepážce s nepříjemnou paní, která se vyptávala na co peníze potřebuje a zda má čím ručit?

V té době člověk v úzkých zřejmě neznal Ferratum půjčku, protože by byl od tohoto všeho ušetřen. Ferratum půjčka je moderní a pokroková půjčka. Jedná se o doslova expresní půjčku.

Vyřízení zabere jen pár minut. Jak si o půjčku zažádat? Jednoduše přes online formulář. Stačí jej jen vyplnit, a pak pár minut počkat na SMS potvrzující schválení půjčky.

Navíc u Ferratum půjčky má žadatel vždy jasno v poplatcích, které se dají snadno vypočítat. Nikdy tak nemůže zaskočit nepřehledné RPSN. A co když někdo nebude moci splatit svou půjčku v termínu? Žádný problém. Společnost Ferratum myslí i na tuto situaci, a tak nabízí možnost prodloužení půjčky.

Půjčka Ferratum

Kdo je u Ferratum novým zákazníkem, může získat maximální výši půjčky 1 000 Kč. Pokud se stane stálým zákazníkem, můžete si zažádat o půjčku až ve výši 10 000 Kč.

Úroková sazba je 250 Kč za každých vypůjčených 1 000 Kč. Takže pokud si člověk půjčí 2 000 Kč, tak splatíte 2 500 Kč.  

Splatnost půjčky je 21 dní ode dne vypůjčení. Kdo nestihne částku splatit včas, může si splatnost posunout, a to zasláním  formuláře na adresu uvedenou na internetu.

Za každých 15 dní prodloužené splatnosti však zaplatí 150 Kč navíc. Prodloužit splatnost lze až o dvojnásobek, tedy na 30 dní. V případě, že částku neuhradí do data určení, hrozí penále.

Parametry Ferratum půjčky

Ferratum půjčka je rychlá online půjčka, kterou si lze zřídit jednoduchým vyplněním formuláře. Získat lze od 500 do 10 000 Kč na dobu od 7 do 45 dnů. Samozřejmostí je možnost dalšího prodloužení.

Velkou výhodou této půjčky je skutečnost, že se nepočítá jako úročená. Platí se totiž přesný poplatek za každou půjčenou tisícikorunu. Hned tak člověk ví, kolik bude muset následně zaplatit. Nic ho nepřekvapí.

Jak půjčku od Ferratum získat

Půjčku Ferratum lze získat dvěma způsoby. Buď na internetu vyplnit žádost, což zabere asi 10 minut, nebo zaslat SMS na telefonní číslo.

Ferratum půjčka je rychlá pomoc bez zbytečných otázek a papírování. Stačí vyplnit online formulář a uvést své iniciály a kontakt. Na tento telefonní kontakt pak budou zájemce kontaktovat pracovníci poskytovatele půjčky a vyřeší s ním vše potřebné.

Peníze jsou obratem zaslány na účet nebo složenkou na adresu uvedenou ve formuláři. Samozřejmě pokud potřebuje člověk peníze okamžitě, ta správná volba bude bankovní účet. Zaslání složenky trvá nejméně 4 dny.

Není třeba ani žádné potvrzení o příjmu, ručitele ani uvádění, na jaké účely peníze člověk potřebuje.

Půjčka od Ferratum

Nejčastější doba převodu je prakticky jen několik desítek minut. Záleží ovšem samozřejmě na konkrétní bance, která zrovna některé převody zrovna neurychluje.

Nicméně Ferratum má účet prakticky v každé tuzemské bance, rychlost je tedy v tomto ohledu vskutku impozantní. Ať už žadatel u kterékoliv banky, dostane peníze na účet prakticky ihned.

Ferratum SMS půjčka je tu v každém případě k dispozici. Splátky si může dlužník odložit dle vlastní potřeby a přání až o 45 dní. Každých patnáct dnů navíc však znamená patnáctiprocentní navýšení dlužné částky.

Ferratum SMS půjčka umožňuje vzít si úvěr ve výši až deset tisíc korun. Žádné potvrzení o příjmu, žádný ručitel ani nic podobného. Jen dohoda mezi klientem a společností Ferratum.

Navíc vše lze zařídit z pohodlí domova, odpadá tak návštěva pobočky a doslova „zabité“ odpoledne tam, kde vlastně ani člověk nechce být.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang