Vitacredit půjčka – recenze

Půjčky

Vitacredit půjčka představuje ideální možnost na získání velké sumy peněz proti zástavě nemovitosti. Pokud chce člověk půjčit více než 50 000 Kč, má jedinečnou příležitost pomocí této půjčky. Jde o to, že proti půjčce zastaví nemovitost.

Nemovitost funguje jako ručitelský závazek, takže nejenže zájemce dostane půjčku daleko rychleji a bez dalšího nutného papírování, navíc díky zástavě je půjčka pro poskytovatele relativně zabezpečená. Díky tomu může žadatel dostat daleko lepší úvěr, než je u podobné půjčky bez zástavy zvykem.

Půjčit si lze až do hodnoty nemovitosti, kterou proti Vitacredit půjčce klient zastavuje. Takže to může být skutečně velká částka, kterou lze použít naprosto na cokoliv.

Parametry půjčky od Vitacredit

Vitacredit půjčka se poskytuje na větší částky a začíná na 50 000 Kč. Horní hranice je omezena pouze tržní hodnotou nemovitosti, která je proti půjčce zastavena. Jedná se tedy o půjčkou se zástavou nemovitosti.

Jiná omezení se klienta netýkají. Čím hodnotnější zastaví dům, tím větší částku půjčky může získat. Splatnost půjčky je od 12 do 120 měsíců, takže maximální délka splácení půjčky je 10 let.

Jde o relativně dlouhou dobu, takže splátka půjčky nezatíží nijak dramaticky osobní rozpočet. Peníze jsou převáděny bezhotovostně na účet klienta, který po získání Vitacredit půjčky splácí půjčku pomocí pravidelných měsíčních splátek ve stejné výši.

Proč volit Vitacredit půjčku

Vitacredit půjčka je šampión mezi nebankovními půjčkami a dá se říci i mezi nebankovními hypotékami. Jde o půjčku se zástavou nemovitosti, kterou lze použít na cokoliv. Není třeba nic řešit, stačí občanský průkaz a informace o příjmu za poslední tři měsíce.

Nejprve je potřeba vyplnit krátkou oficiální žádost o půjčku pomocí formuláře. Vitacredit pak zájemce bude informovat o aktuální situaci a možnostech, které Vitacredit v současnosti nabízí.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang