Myčka – úsporné mytí nádobí

Spotřebiče

Stále se trápíte s ručním mytím nádobí a nezbývá vám na nic jiného čas, než nádobí umyjete a osušíte utěrkou? Přestaňte se trápit a svůj čas využijte efektivněji! Přenechejte mytí nádobí někomu kdo umí šetřit s vodou i energií.

Volně stojící myčka nádobí Siemens SN 25M883EU zvládne umýt až čtrnáct souprav se spotřebou vody deset litrů. Tato myčka má energetickou spotřebu třídy A++, účinnost sušení třídy A a spotřeba energie je 0,93 kilowatthodin.

U myčky nádobí Siemens SN 25M883EU je možné nastavit až pět mycích programů a to: Intenzivní na 70°C, Auto na 45-65°C,  Eco na 50°C, Rychlý na 45°C a program předmytí. Speciální funkce u této myčky jsou intensiveZone a varioSpeed. IntensiveZone zajistí u všech mycích programů o dvacet procent silnější tlak při ostřikování a vyšší teplotu ve spodním koši a tak se rozpustí i houževnaté nečistoty. Po zapnutí funkce varioSpeed se zkrátí každý nastavený mycí program o padesát procent.

Spotřebič Siemens SN 25M883EU lze také zajistit proti nechtěnému otevření a k tomu slouží dvojnásobná dětská pojistka a to jak na zamezení otevření spotřebiče, tak také na blokaci tlačítek. Už vaše dítko jen tak nepřenastaví mycí program a tak nemusíte mít starost o myčku ani o své dítě.

Udělejte si radost a ušetřete si nejen práci ale i spotřebu vody a energie pořízením této myčky nádobí Siemens SN 25m883EU. Vaše peněženka bude také o něco silnější a vy budete spokojenější že platíte méně.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang