I pračka může být chytrá

Spotřebiče

Už dávno pryč jsou časy, kdy se prádlo pralo na valše nebo později v pračkách s minimem funkcí a programů praní. Přišel čas chytrých praček!

Nespokojte se s obyčejnou pračkou a pořiďte si takovou, která bude při praní myslet za vás! Takovou je pračka Bosch WAQ 28460 BY.  Jedná se o inovativní, předem plněnou pračku nejvyšší energetické třídy A+++.

Tato pračka je výjimečná tím, že získala pečeť kvality ECARF, která je udělovaná výrobkům vyhovujícím náročným požadavkům a normám jakosti a vhodným i pro zákazníky trpícími alergiemi. Můžete navíc využít jednu z úsporných funkcí praní – buď zkrátit dobu praní o 60 % nebo snížit spotřebu energie o 30 %.

Pračka Bosch WAQ 28460 BY disponuje inovativním nerezovým pracím bubnem a poskytuje několikanásobnou ochranu proti škodám způsobeným vodou. K chytrým vlastnostem pračky patří například průtokový senzor pro optimální spotřebu vody, který vám zajistí co nejmenší náročnost praní.

Další je rozpoznání pěny a ukazatel přepěnění. Využijete i TouchControl tlačítka jako třeba to s možností doplnění prádla během praní. Skvělá je i funkce snadného žehlení, která využívá speciálního způsobu máchání a odstřeďování k co nejmenšímu pomačkání prádla.

Pračka Bosch WAQ 28460 BY je tak chytrá, že už nad praním nebudete muset přemýšlet. Šetří nejen čas a peníze, ale i vaší psychickou pohodu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang