Multifunkční robot do každé domácnosti

Spotřebiče

Není nálada péct domácí pečené buchty? Nepřipravuje někdo krémy, dorty nebo pochoutky z mletého masa jen proto, že příprava surovin na tyto pokrmy je ručně složitá?

Právě proto na trhu existují kuchyňští roboti. Pokud si člověk vybere správného pomocníka, do skříně ho určitě neschová. Naopak ho bude pravidelně využívat a on dostane čestné místo na kuchyňské lince.

Doporučuje se multifunkční kuchyňský robot ECG KR 814, který je vhodným pomocníkem do každé domácnosti. Obsahuje lis na citrusy, odšťavňovač či mlýnek se sypátkem.

Má výborné funkční vlastnosti a bohaté příslušenství. Lze si vybrat jednu ze 6 rychlostí či pulzní stupeň a kapacita velké pracovní nádoby umožňuje zpracování i většího množství najednou.

Mezi příslušenství patří skleněný mixér, nádoba mini robota, nerezové kotouče, odšťavňovač, šlehač s metlami, sekací nůž, plastový hnětací nástavec, lis na citrusy, mlýnek na bylinky či koření a praktická stěrka.

Kuchyňský robot ECG KR 814  je také vybaven dvojitou bezpečnostní pojistkou proti náhodnému zapnutí, což ocení především rodiče malých ratolestí.

Pro perfektní stabilitu a lepší manipulaci je robot vybaven protiskluzovými nožičkami. Vyberte si robota, který myslí na uživatelský komfort. A vaření a pečení už nebude trnitá cesta, nýbrž zábava.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang