Vestavěná myčka

Spotřebiče

Vybrat si kvalitní vestavnou myčku na nádobí není v dnešní době jednoduchá záležitost. Proto jsme se rozhodli Vám výběr zjednodušit, vybrali jsme pro Vás kvalitní vestavnou myčku na nádobí Whirlpool ADG 9840. Zajímá Vás, co která funkce této myčky znamená a čím Vám bude přínosem?

Vybrali jsme pro Vás ty nejzajímavější a nejužitečnější:
Kapacita nádobí

Tato myčka disponuje kapacitou 12ti sad. Jedna sada se skládá z hlubokého, mělkého a dezertního talířku, šálek, podšálek a příbor.

6tý smysl

Unikátní systém, který Vám umožní nastavit mytí nádobí pomocí jediného tlačítka. Jednoduché ovládání, ale i přesto inteligentní sytém, který Vám ušetří Vaše finance.

Energetická třída

Energetická účinnost této myčky je třída A, jedná se o hodnotu odběru elektrické energie v průběhu mytí, přesná hodnota je 1,05kWh.

Studené předmytí

Při nastavení tohoto programu dojde pouze k předmytí nádobí studenou vodou. Toto nádobí bude tak připravenou pro následné pozdější mytí.

Sklo

Můžete nechat jemně špinavé skleničky opláchnout. Můžete při tom ještě nastavit teplotu ve třech možnostech, tedy 40°, 45° a 50°C.

Rychlé mytí při 40°C

Mytí jemně zašpiněného nádobí, na kterém nejsou zaschlé zbytky. Tento program trvá pouze necelých 30 minut. Nejvýhodnější je program při menším počtu nádobí.

Senzor plus

Unikátní program, který sám dokáže nastavovat teplotu v rozmezí 40-70°C, podle typu nádobí a jeho zašpinění.

Multizone

Díky tomuto systému můžete nastavit mytí pouze v jedné polovině myčky. Stačí tedy naplnit pouze spodní nebo horní koš.

Antibacteria

Na závěr Vašeho mytí dojde ještě k desetiminutovému oplachu pro dokonalé umytí a zničení všech zbylých bakterií.

Mezi ostatní systémy patří třeba aquastop a aquasafe, tedy veškeré ochranné prvky, které zamezují únik vody, a další jiné. Vestavná myčka nádobí Whirlpool ADG 9840 patří k tomu nejlepšímu, co Vám můžeme nabídnout za super cenu!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang