Tesco půjčka – recenze

Půjčky

Nyní je možnost si i v hypermarketu Tesco zřídit splátkovou půjčku. Její vyřízení je opravdu velmi jednoduché a rychlé. Jak na Tesco půjčku?

Jak Tesco půjčku vyřídit? Buď hned po nákupu zajde žadatel na finanční oddělení Tesco, kde doloží potřebné dokumenty a počká si na schválení půjčky. Druhou možností je, že si na internetových stránkách Tesco vyplní formulář, který online zašle a bude čekat na schválení půjčky.

Půjčka Tesco je velice výhodná, protože se neplatí žádné poplatky předem, není třeba mít žádný účet a bez poplatku je i předčasné splacení půjčky.

Rychlá Tesco půjčka je sjednaná obvykle s obrovskou rychlostí a navíc velmi férovými podmínkami. Tento druh půjčky si navíc lze vyřídit v mezičase nákupního dne s celou rodinou. Není třeba odbíhat kamsi na pobočku, je totiž rovnou v tomto supermarketu.

Rychlá Tesco půjčka ve výši dvacet až sto padesát tisíc korun nevyžaduje ručitele, poplatek za zprostředkování nebo vedení účtu.

Tesco půjčka

Lidé se často ptají na Tesco půjčku bez uvedení příjmu. Tesco neposkytuje půjčky bez uvedení příjmu, proto je potřeba do žádosti o půjčku přiložit ještě výši příjmu. Tesco může půjčit od 20 000 Kč až do 500 000 Kč a výši splátek si klient volí sám.

Doba splatnosti celé částky se pohybuje od 12-96 měsíců. Peníze žadatel obdrží do dvou dnů od schválení půjčky a po celou dobu splácení je garantovaná stejná výše splátek.

V případě, že si člověk zažádá o půjčku od společnosti Tesco, měl by vědět, že pokud je veden v registru dlužníků, tak půjčku s největší pravděpodobností nedostane.

Tesco není jen skvělým obchodním domem. Jde tu o mnohem víc. Lze si zde sjednat i velmi výhodnou půjčku. Na internetových stránkách tohoto obchodního domu je uvedeno vše potřebné, včetně kalkulačky.

Díky ní si člověk spočítá, jak by mohlo v ideálním případě splácení úvěru probíhat. Půjčit si přitom lze poměrně hodně. Horním stropem je částka půl milionu korun.

Rychlá Tesco půjčka

Rychlou Tesco půjčku lze sjednat v Tescu, po telefonu nebo pomocí webového formuláře.

Pokud někdo potřebuje radu, může volat bezplatnou infolinku 840 111 321, která je k dispozici od pondělí do pátku mezi 8 a 16 hodinou. Stejně tak lze kontaktovat zákaznický servis prostřednictvím emailu.

Splácet rychlou Tesco půjčku lze naprosto bez obav, odklad splátek je samozřejmostí. Až čtyřikrát v průběhu splácení si lze splátky o měsíc odložit. Dle libosti je také možné například změnit výši splátek nebo si půjčku dokonce nechat pojistit.

A navíc, pokud bude člověk splácet v pořádku, bude mu odpuštěna až polovina úroků. Není třeba žádné potvrzení o příjmu ani ručitel. Půjčit si lze až 150 tisíc.

Půjčka z iTesca

Půjčka z Tesca nabízí i odpuštění poplatku za vedení úvěrového účtu. Klient ani není „pokutován“ za předčasné splacení půjčky, jak tomu v dnešní době bohužel v některých případech bývá.

V případě potřeby lze u Tesco půjčky měnit výši měsíčních splátek nebo si nechat pojistit svou schopnost splácet. Ba co víc, čtyřikrát v průběhu splácení si lze měsíční splátku nechat i odložit.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang