Elektrické zubní kartáčky

Spotřebiče

Elektrické kartáčky jsou elegantní alternativou k běžným zubním kartáčkům. Podle mnohých studií přinášejí dokonce kvalitnější a efektivnější vyčištění zubů. Jak si poradit s výběrem elektrického zubního kartáčku?

Mezi další šikovné pomocníky do koupelny by měl patřit kvalitní zubní kartáček. Jste příznivci elektrických kartáčků? My vám nabízíme ty nejmodernější elektrické zubní kartáčky známých značek jako je Braun, ETA, Panasonic či Philips. Váháte, zda vyměnit obyčejný kartáček za elektrický? Mnoho lidí zastává názor, že elektrický kartáček nevyčistí zuby tak dobře jako obyčejný, ale opak je pravdou! Nevěříte? Přesvědčte se!

Jak elektrické zubní kartáčky fungují?

Každé ráno, když rozespale vkročíte do koupelny a hledáte zubní kartáček a pastu, se vám jistě nechce cokoli dělat. Proč si neulehčit ranní hygienu a přitom mít zuby stejně dobře (a možná ještě lépe) vyčištěné? Elektrické zubní kartáčky vás nezklamou! Máte obavy z toho, že jsou elektrické zubní kartáčky spojeny s elektrikou a mohlo by to být škodlivé? Nemusíte! Používání těchto kartáčků je naprosto bezpečné. Ani údržba kartáčků si nevyžaduje zvláštní péči. Nebaví vás kupovat každou chvíli nový kartáček a složitě vybírat mezi tolika druhy? S novým elektrickým pomocníkem stačí občas vyměnit nástavec se zubním kartáčkem a je to. Revolučním doplňkem čištění zubů je ústní sprcha. Využívá mikrobublinky, které útočí na bakterie a zlepšují ústní hygienu. Masíruje dásně a redukuje jejich krvácení.

Jaké mají zubní kartáčky funkce?

Máte malé děti? Elektrické zubní kartáčky, a ještě k tomu s barevnými obrázky, budou pro ně jistě zajímavější a bude je ústní hygiena více bavit. Elektrické zubní kartáčky jednoduše postavíte do stojánku. Kartáčky jsou většinou vybaveny indukčním nabíjením a po nabytí fungují několik desítek minut. Nemusíte tedy nabíjet každý den. Přepínání mezi různými kmity a rotacemi je samozřejmostí.

S kartáčky je většinou dodáváno příslušenství v podobě výměnných kartáčků, pokud byste však chtěli víc, není problém. V našem obchodě, o kategorii výše, naleznete příslušenství k zubním kartáčkům. Jakmile poznáte elektrické zubní kartáčky, k obyčejným se už nikdy nevrátíte.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang