KRÁSA V DETAILU Epilátor na obličej Remington WPG 3000

Spotřebiče

Obličej, podpaží, bikiny, nohy. To vše si každá slečna udržuje. Je potřeba se čas od času zbavit nepříjemných a hrozivě vypadajících chloupků, které kazí krásu a jsou nepříjemné. Epilátor na obličej Remington WPG 3000 je kosmetický zastřihovač 5v1. Je to multifinkční přístroj pro detailní zastřihování chloupků po celém těle. Díky výměnným nástyvcům ho můžete použít pro chloupky v obličeji i na těle. Epilátor na obličej Remington WPG 3000 je šetrný k vaší pokožce a nezanechá za sebu žádné stopy. Nenechte svůj vzhled jen na přírodě a zbavte se nevzhledných detailů pomocí všestranného epilátoru. Nikdo nemusí vědět jak to děláte, důležitý je výsledek, který je v tomto případě oslňující….

Epilátor na obličej Remington WPG 3000 nabízí přesný střih pro hladké holení a nastavitelný hřeben s 5-ti různými délkami pro oblast bikin. Už nemusíte podstupovat bolestivou epilaci voskem, ani si komplikovat život depilačními krémy, pro odstranění chloupků z citlivé oblasti bikin. Po holení použijte zklidňující tělový pudr a nechte pokožku před oblkáním odpočinout. Proti zarůstání chloupků provádějte pravidelně mezi jednotlivým holením peeling nebo používejte lufu.

Remington vybavil epilátor holící planžetou MiniScreen můžete použít na popaží a oblast bikin, zatímco detailní zastřihovač a hřebínek na obočí ke snadnému tvarování vašeho obočí. K ohraničení a tvarování oblastí použijte kosmetický zastřihovač. Veďte zastřihovač ve směru růstu chloupů. Pohybujte zastřihovačem krátkými tahy, tak se vyvarujete nežádoucímu přílišnému oholení chloupků.

Berte si kosmetický zastřihovač 5v1 všude sebou – je dobíjecí a vydrží až 45 minut v bezkabelovém provozu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang