Fieldmann

Značky

Fieldmann – značka nářadí pro dům a zahradu na českém trhu. Může se pochlubit zajímavou řadou snadno použitelného nářadí se svěžím a originálním designem.

Charakteristická barevná kombinace značky dodává nářadí hravost a svěžest. S takovým nářadím je péče o zahradu opravdu radost.

Nářadí Fieldmann je navrženo a zkonstruováno tak, aby splňovalo požadavky náročných spotřebitelů: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomické, bezpečné, snadno se používá, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální pohodlí při práci na zahradě, doma nebo v dílně.

Ač se to z názvu nezdá, jedná se o ryze českou značku. FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla celou řadu značek zvučných jmen.

Manažeři a technici zodpovědní za výrobky Fieldmann zajišťují vysoký standard značky a aktivně se podílejí na rozšiřování portfolia kvalitních výrobků.

Obchodní a techničtí specialisté, především na základě svých zkušeností, které získali u renomovaných firem v oblasti zahradní a hobby techniky, vybírají nejlepší čínské výrobní závody, které vyrábějí i zboží dalších zavedených značek.

Cílem celého týmu Fieldmann je nabízet zákazníkům výrobky za konkurenceschopné ceny, vysoce kvalitní produkty, které odpovídají současným trendům a dodržují všechny bezpečnostní a ergonomické parametry.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang