Kombinace DVD VHS

TV, foto, audio-video

Jako další z kvalitních a moderních DVD přehrávačů přinášíme kombinace DVD a VHS. Tyto přístroje jsou, již podle názvu, schopny přehrávat jak disky DVD, tak VHS. Nemusíte si tedy dělat starosti s tím, kam umístit dva přehrávače, u nás si můžete pořídit 2 v 1! V této kategorii najdete velice kvalitní přístroje značky LG.

Jaké kombinace DVD a VHS nabízíme?

V dnešní pokročilé době už se VHS kazety moc nevyrábí a nepoužívají, mnohem víc v kurzu jsou DVD disky. Máte doma hodně VHS kazet, ale i DVD disků a zoufáte si, že musíte mít v obývacím pokoji několik přehrávačů? Bojíte se, že budete muset vynaložit velké finanční částky za přehrání VHS do DVD formátů až vaše video doslouží? Nyní už nemusíte! Nabízíme revoluční kombinace DVD a VHS přístroje, které dokážou přehrát oba formáty ve stejné kvalitě.

Tato skvělá kombinace DVD a VHS umožňuje spojit staré a dobré VHS kazety s novými a modernějšími DVD disky. Nemusíte se bát, že vám něco z moderní doby uteče a zároveň si budete moci pouštět i filmy moderní doby.

Jaké funkce mohou kombinace DVD a VHS mít?

Tyto přístroje přehrávají téměř všechny formáty zvuku a filmu. Díky českému menu je jejich obsluha velice snadná a bezproblémová. Kombinace DVD a VHS většinou podporují české titulky a disponují video výstupem, audio výstupem, koaxiálním výstupem či komponentním výstupem. Kombinace DVD přehrávače a šesti-hlavového stereo videorekordéru vás jistě nenechá v klidu. Filmový večer může začít!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang