Kotoučové pily

Dílna, stavba a zahrada

Jako další z námi nabízených kvalitních pil nabízíme kotoučové pily. Tyto spolehlivé přístroje usnadní řezání dřeva, plastu či lamina. Každý řemeslník jistě ocení jejich kvalitu a víceúčelovost. V této kategorii najdete kotoučové pily od celosvětově známých výrobců spolehlivých značek, jako je např. Beckford, Black-Decker, BOSCH, DWT, Metabo či Narex. Pokud tedy sháníte novou pilu do své dílny, jedním z nejlepších řešení jsou právě pily kotoučové.

Jaké kotoučové pily nabízíme a jak fungují?

Pokud potřebujete uříznout dřevo či plast, na kotoučové pily se můžete zajisté spolehnout. Povede se vám naprosto dokonalý řez. Nemusíte se bát, že se při manipulaci s pilou poraníte, bezpečnost provozu je maximálně zajištěna. Kotoučové pily jsou vybaveny mnoha prvky ochrany, které vás před zraněním ochrání. Nízká hmotnost a ergonomický tvar kotoučové pily zajišťuje pohodlnou a ničím nerušenou práci. Velká tlačítka umožňují pracovat s pilou i v rukavicích.

Jaké funkce a vlastnosti mohou kotoučové pily mít?

Tyto pily mohou mít integrované kluzné saně s dorazem, otočný pilový list, výškově stavitelný pilový list, průchozí paralelní doraz s odečitatelnou polohou nastavení či boční prodlužovací díl stolu s přídavným dorazem. Prodloužení stolu dozadu umožňuje pohodlné řezání větších kusů. Ovládání nářadí zepředu zajišťuje komfortní obsluhu. Kotoučové pily jsou kvalitně zpracované tak, aby nářadí bylo bezpečné a stabilní. Měkké gumové tlumící vložky jsou většinou na všech ovládacích prvcích. Pro čistou práci jsou kotoučové pily vybaveny odsavačem prachu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang