Mikrovlnné trouby Whirlpool

Spotřebiče

Dávno pryč jsou doby kdy Vaše mikrovlnka uměla pouze ohřát jídlo. Dnešní mikrovlnné trouby Whirlpool umí uvařit, upéct, ohřát, grilovat, rozmrazit a v neposlední době dokonce ohřát v páře. Z postupem času se stala mikrovlnka součástí každé moderní kuchyně a také podle toho se vyvíjí nejen jejich funkce ale také hlavně desgin. Mikrovlnky Whirlpool Vám nabízejí vše v jednom.

Mikrovlnky Whirlpool se dělí do několik řad, dle výkonu a výbavy. Na absolutní špici stojí řada Jet Chef 2, která nabízí veškeré integentní funkce a ve spojení s 6.smysl se z těchto mikrovlnných trub Whirlpool stává absolutní špička vůbec.

Řada Jet Chef 2 se zaměřuje na maximální využití vnitřního prostoru při minimalizování vnějších rozměrů, posudtě sami že 31litrů velká mikrovlná trouba, která má otočný talíř velikosti 36cm je už pořádný pracant.

Další řadou, tentokráte střední třídy, je Family Chef. Mikrovlnky Whirlpool této řady mají objem 27 litrů a otočný talíř o velikosti 32cm. O jednoduchou obsluhu se postará velký přehledný LCD displej. Dalším želízkem v ohni mikrovlnných trub je řada Stream, jedná se o mikrovlnou troubu která umí vařit v páře, kdy připravíte nádherně chutné jídlo velice zdravím způsobem.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang