Nescafé Dolce Gusto

Spotřebiče

Nescafé Dolce Gusto je značka kávovarů a kávových kapslí vytvořená společností Nestlé. Jedná se o systém, který umožňuje připravit různé druhy nápojů, včetně kávy, čaje, čokolády pomocí kávovaru a speciálních kapslí.

Systém Dolce Gusto je navržen tak, aby byl jednoduchý a pohodlný. Kávovar je vybaven speciálním mechanismem pro vložení kapsle, která obsahuje předem namletou kávu nebo jiné ingredience. Kapsle jsou hermeticky uzavřeny, což zajišťuje čerstvost a zachování chuti.

Uživatel si vybere typ nápoje, který chce připravit, a vloží příslušnou kapsli do kávovaru. Poté stačí stisknout tlačítko a kávovar začne připravovat nápoj. Kapsle obsahuje dávkování přesně odpovídající danému nápoji, což umožňuje jednoduché a konzistentní vaření.

Nescafé Dolce Gusto nabízí široký výběr nápojů, včetně espresso, cappuccino, latte, čaje, kakaa a mnoha dalších. Každý druh nápoje má svou vlastní kapsli s příslušnými ingrediencemi, což umožňuje různorodost a možnost vyzkoušet různé chutě.

Nescafé Dolce Gusto oblíbeným systémem pro přípravu nápojů doma nebo v kanceláři, protože nabízí snadnou obsluhu a širokou škálu možností pro každého milovníka kávy a jiných nápojů.

Jak fungují kávovary Nescafé Dolce Gusto

Kávovary Nescafé Dolce Gusto fungují na základě systému kávových kapslí a speciálního mechanismu, který umožňuje připravit různé druhy nápojů. Zde je obecný popis toho, jak tyto kávovary fungují:

  1. Kapsle s přípravou nápojů: Kávovary Nescafé Dolce Gusto používají kávové kapsle, které obsahují přesně dávkované množství kávy nebo jiných ingrediencí pro přípravu konkrétního druhu nápoje. Tyto kapsle jsou hermeticky uzavřené, což zajišťuje čerstvost a zachování chuti.
  2. Vložení kapsle: Uživatel si vybere druh nápoje, který chce připravit, a vloží příslušnou kapsli do speciálního otvoru na kávovaru. Kapsle je umístěna tak, aby se z ní mohl uvolnit obsah během procesu přípravy.
  3. Výběr nápoje: Na kávovaru jsou tlačítka nebo ovládací prvky, které umožňují uživateli vybrat požadovaný druh nápoje, například espresso, cappuccino, čaj nebo čokoládu.
  4. Příprava nápoje: Po stisknutí tlačítka začne kávovar pracovat. Při přípravě teplého nápoje je nejprve zahřívána voda v nádrži. Poté je voda tlakem vstříknuta do kapsle s přesně dávkovanými surovinami.
  5. Tlak a extrakce: Při vstřikování vody do kapsle dochází k tlaku, který extrahuje chuť a aroma z kávy nebo dalších surovin. Tento proces probíhá velmi rychle, čímž se zachovává čerstvost a intenzita nápoje.
  6. Nápoj: Hotový nápoj vytéká do šálku nebo sklenice přes výstupní trysku. Při některých modelech je možné nastavit délku přípravy nápoje, což ovlivní intenzitu a sílu nápoje.
  7. Mléčná Pěna (u některých modelů): Pokud je nápoj mléčný, některé kávovary mají integrovanou parní trysku, která umožňuje připravit mléčnou pěnu pro cappuccino, latte a další nápoje.

Celý proces přípravy nápojů je navržen tak, aby byl rychlý, jednoduchý a konzistentní. Kávovary Nescafé Dolce Gusto nabízejí širokou škálu nápojů s různými chutěmi a texturami, což umožňuje uživatelům vychutnat si oblíbené nápoje přesně podle svých preferencí.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Na pohled malý dělník, přesto velký silák, který disponuje silou 1500 W a to pravé presso připraví pod tlakem 14ti barů. Můžete si jej pořídit hned v několika barvách. Barevná provedení Nescafé Dolce Gusto, která naleznete v naší nabídce, jsou tyto: černá, bílá, stříbrná a červená.

Nescafé Dolce Gusto umí připravit hned několik lahodných nápojů. Na výběr je: Espresso, Latté Macchiatto, Caffé Lungo, Chococino, Cappuccino, Espresso Intenso a Ice Cappuccino.

Většina těchto lahodných nápojů se skládá z dvou kapslí. Základem pro přípravu lahodných nápojů je kapsle s mlékem. Díky kvalitnímu čerpadlu o síle 14 barů umí Nescafé Dolce Gusto připravit vynikající krémovou pěnu.

Kapsle s kávou obsahují jen tu nejlepší praženou ručně sbíranou kávu Arabica, připravenou za využití nejlepších odborných znalostí a zkušeností pracovníků Nescafé.

Nyní už jen stačí nalít vodu, vybrat si kapsle s příchutí a Nescafé Dolce Gusto Vám připraví ten nejlahodnější nápoj. Díky unikátnímu systému kapslí nemusíte dolévat mléko, starat se o jeho pěnění, či se starat o odpad z kávy, prostě jen prázdnou kapsli vyhodíte.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang