Nescafé Dolce Gusto – taky milujete espresso?

Spotřebiče

Když slyšíte pojmy jako Espresso, Latté Macchiato, Cappuccino, také se Vám sbíhají sliny na pořádnou porci výborně připraveného šálku Vašeho oblíbeného nápoje? Ale příprava těchto nápojů není zrovna jednoduchou záležitostí a aby opravdu stály za to, je potřeba kvalitní připrava. A proto Vám dnes představíme Nescafé Dolce Gusto, výborné espresso, které umí absolutně lahůdkové nápoje a na jejich přípravu Vám postačí pouze jednoduchá obsluha.
Na pohled malý dělník, přesto velký silák, který disponuje silou 1500 W a to pravé presso připraví pod tlakem 14ti barů. Můžete si jej pořídit hned v několika barvách. Barevná provedení Nescafé Dolce Gusto, která naleznete v naší nabídce, jsou tyto: černá barva, bílá barva, stříbrná barva a jako poslední provedení v červené barvě. Nescafé Dolce Gusto umí připravit hned několik lahodných nápojů, na výběr máte: Espresso, Latté Macchiatto, Caffé Lungo, Chococino, Cappuccino, Espresso Intenso a Ice Cappuccino.

Většina těchto lahodných nápojů se skládá z dvou kapslí. Základem pro přípravu lahodných nápojů je kapsle s mlékem. Díky kvalitnímu čerpadlu o síle 14 barů umí Nescafé Dolce Gusto připravit vynikající krémovou pěnu. Kapsle s kávou obsahují jen tu nejlepší praženou ručně sbíranou kávu Arabica, připravenou za využití nejlepších odborných znalostí a zkušeností pracovníků Nescafé.

Nyní už jen stačí nalít vodu, vybrat si kapsle s příchutí a Nescafé Dolce Gusto Vám připraví ten nejlahodnější nápoj. Díky unikátnímu systému kapslí nemusíte dolévat mléko, starat se o jeho pěnění, či se starat o odpad z kávy, prostě jen prázdnou kapsli vyhodíte.

Vyberte si z naší nabídky Nescafé Dolce Gusto a výborná káva, Cappucinno či Latté Macchiatto už pro Vás nebude snem ale lahodnou skutečností.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang