Je libo netradiční hlavolam? Co takhle 216 nezbedných kuliček

Pro děti

Obzvláště hračičkám dnes uděláme radost s naší nabídkou nevšedního hlavolamu. Možná už jste na našich stránkách narazili na mnohé hlavolamy, nicméně NeoCube se určitě nedá zařadit do jejich kategorie. Je prostě odlišný a originální. Skládá se z 216 kuliček, které ovšem jen tak snadno nepoztrácíte. Chtěli byste vědět víc? Přečtěte si náš článek o zajímavém hlavolamu.

NeoCube vlastně není úplně čistý hlavolam. NeoCube je produkt, se kterým můžete dát vaší fantazii volnost. Žádný základní tvar neexistuje. Nemusíte vymýšlet, jak navrátit NeoCube do původního tvaru. Tento hlavolam pracuje na opačném principu, než jiné hlavolamy. Jednoduše vytvářejte jakékoliv kreace vás napadnou. Inspiraci můžete nabrat třeba ve dvou názorných videoukázkách, které najdete na našich stránkách.

Co to vlastně je nebo jsou NeoCube? Jsou to hodiny a hodiny skvělé zábavy s216 kuličkami o průměrů 5 mm, které jsou vyrobeny z neodymu. Neodym je měkký, stříbřitě bílý kov a velmi silnými magnetickými účinky, které skýtají velké uplatnění i v průmyslu. Více si o tomto chemickém prvku můžete přečíst v popisu produktu na našich stránkách. Jednotlivé kuličky od sebe lze odělit, použijete-li trochu síly a hlavně časem vypracovaného cviku. Jedinečné magnetické schopnosti neodymových kuliček vám následně zaručí pevnost vámi vyvtořených kreací. Celkem 216 kuliček je dost na mnoho výtvorů, nicméně další kuličky lze dokoupit. Anebo spojte dva NeoCube k sobě. Tady pravidla neexistují. Prostě vytvářejte, co vás napadne.

NeoCube je hlavolam nové generace a jistě potěší vás i vaše přátele. Nezapomeňte se podívat také na ostatní hlavolamy z naší nabídky originálních produktů a dárků.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang