Nezapomínejte na bezpečnost svých dětí

Auto-moto

Není možné, že provoz se v poslední době čím dál více zhušťuje. I když se výrobci u automobilů neustále zlepšovat kvalitu ochrany posádky, malé děti jsou přeci jen trochu jinou kapitolou. Navíc nám nařizuje zákon, abychom pro svá dítka autosedačky aktivně využívali.

Proto vám představujeme autosedačky Römer Adventure, vám doslova budou růst s dítětem, které hlavně v jejich ranném věku rostou jako z vody. Aby se zabránilo zbytečnému utrácení peněz je tu jednoduché řešení – pořídit ergonomickou sedačku, která se přizpůsobí. Römer Adventure je moderní autosedačkou, kde lze nastavovat hlavovou opěrku až do 11 poloh a přizpůsobit ji tak aktuálním potřebám. A jaké děti zde můžete usadit? Všechny mezi 15 až 36 kilogramy, což odpovídá přibližne 4 – 12 rokům.

Lehká sedačka s ochranou proti bočním nárazům je zároveň i vysoce pohodlná, na cestách je možno si vysunout držáček na jídlo a pití, navíc potah je snímatelný a pratelný, takže se nemusíte bát ani nějakých dělších cest. Pro případ, že byste chtěli sedačku sladit s vnitřním interiérem automobilu máme k dispozici několik barevných variant.

Römer Adventure se instaluje lehce 3bodovým bezpečnostním pásem a tak je případné přenášení mezi automobily velmi jednoduché.Děti jsou chráněny 3bodovým pásem, který vede správně přes pánev a diagonálně přes rameno.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang