Malý ale šikovný – Nikon Coolpix S2800

TV, foto, audio-video

Spousta lidí už dnes k focení zážitků na výletech, dovolených či různých sešlostech používá svůj mobilní telefon, jelikož už jsou kolikrát vybaveny více než dostačujícím fotoaparátem. Pokud se ale i tak radši držíte klasického kompaktního fotoaparátu, tak pro vás máme dnes tip na jednoduchý a stylový fotoaparát, se kterým pořídíte opravdu perfektní snímky.

Jedná se o kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S2800, který můžete mít hned v několika atraktivních barvách a stylových barvách. Ačkoliv je tento foťák malý, tak nabízí pětinásobný optický zoom, jež vás přenese do srdce každé akce a dále také nabízí působivý obrazový snímač s 20 milionů pixelů.

Rodinu a přátele nemusíte dlouho štelovat a fotit díky systému inteligentního portrétu, který vás upozorní, pokud se fotografovaná osoba usměje nebo třeba mrkne.

Pokud budete chtít již vytvořené snímky upravit, tak není problém. Fotoaparát umožňuje vylepšovat snímky s využitím široké nabídky vestavěných filtrových efektů. Můžete třeba na fotce vybělit zuby nebo přidat efekt líčení.

S fotoaparátem Nikon Coolpix S2800 pořídíte také krásná videa v HD rozlišení. Samostatné tlačítko pro videosekvenci pomáhá s okamžitým zachycením akce a zaručuje, že nikdy nezmeškáte žádný nezapomenutelný okamžik.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang