Outdoorové stany Coleman

Sport a outdoor

Chystáte se na výlet do hor nebo jen na tůru do lesů a má být deštivé počasí? Je nutné samozřejmě teplé oblečení, ale noc se dá jednoduše zvládnout v teple a suchu pouze se stany od Colemanu. Můžete si vybrat přesně podle typu tůry, počtu osob, také podle váhy stanu či moderního desingu stanů Coleman.

Satny Coleman si můžete vybírat například podle počtu osob, které mají ve stanu spát. Stany mohou být pro 1 – 5 osob. Na velikosti stanu závisí také jeho váha. Například stan Coleman Compact je vhodný pro veškeré outdoorové aktivity, poslouží také výborně pěším turistům, cykloturistům nebo vodákům. Stan má účinný větrací systém, ovladatelný zevnitř stanu. Jeho lehce ovladatelné samouzavírací chlopně jsou vhodné především do silného deště s extrémním větrem. Stan Coleman Compact je velice praktický s nevšedním desingem. Velice pohledný je i stan Adventure stan Coleman TYL X2. Stan je pro dvě osoby, které míří do těch nejnáročnějších podmínek a chtějí mít po celou dobu v noci komfort. Samozřejmě jeho postavení je velmi jednoduché.

Věřte, že ať se rozhodnete pro jakýkoli stan od značky Coleman budete spokojeni a spánek pod stanem v přírodě pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang