Papírové mýdlo

Novinky

Vyrážíte někam na cesty, ale nechce se vám zbytečně zabírat místo v batohu mohutnými sprchovými gely, mýdly atd.? Našli jsme pro vás vynikající řešení!!!Rádi bychom vám představili jednu z dalších novinek na našem trhu-papírové mýdlo…

Papírové  mýdlo  je idální na cesty. Je skladný a velmi praktický. Mýdlo se skládá z několika mýdlových papírků, které když vyjmete a navlhčíte vodou vám dostatečně napění ruce na jednu dávku. Proto neváhejte a kupte si u nás tuto hitovku, která je ideální do kempů a jiných končin…

Klíčová slova: HI-00080, novinky

Rubriky článků

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

Chcete mít parfém, který nemá nikdo jiný? Využijte naší akční nabídky na parfémy Dolce&Gabbana.

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang