Spací pytle Coleman

Sport a outdoor

V dnešní době, kdy život ve městě je tak náročný a rychlý, se stále více lidí snaží v každé volné chvíli utéci do přírody, kde mohou relaxovat, sportovat a provozovat aktivity, které mají rádi. Do takových přírodních podmínek je za každého počasí třeba kvalitní spací pytel, který Vás zahřeje, když bude potřeba, nepromokne za deštivého počasí a bude lehký a dobře skladný. A jaký spací pytel vybrat?

Spací pytle Coleman si můžete vybrat podle Vašeho přání v kategoriích – dětské spací pytle, dekové, cyklistické a spací pytle mumie.

Dětské spací pytle jsou vhodné pro malé děti, aby neměly těžké batohy a večer neohřívaly nadbytečný prostor. Tuto velikost uvítají zajisté i dospělí, kteří jsou menší postavy. Vhodné jsou na turistiku, tábory nebo cykloturistiku. Dekové pytle jsou většinou oboustranně použitelné, ale nejsou zrovna vhodné do velmi obtížných podmínek. V létě může být spacák rozepnutý a sloužit jako vzdušná přikrývka. V chladných dnech spací pytel jen obrátíme a už si hovíme v teplém flanelu. Dekový spací pytel se lehce balí do cestovní tašky a je velmi jednoduchý na údržbu. Navíc izolační duté vlákno Coletherm zajišťuje dlouhou životnost. Spací pytle cyklistické jsou z nejlepších materiálů. Do přesně vyladěných nylonů je umístěna šindelová konstrukce z nekonečného vlákna nové generace – Climashield XP.

Výsledkem této novinky je nevídaná měkkost, lehkost a stlačitelnost, proto spací pytel lehce sbalíte do velmi malého balíčku. Poslední kategorie jsou spací pytle mumie, nejužívanější spací pytle, které jsou vhodné do každého počasí i do těch nejobtížnějších podmínek. Díky Ripstopovému polyesteru je výrobek velice odolný a jednoduše se udržuje. Spacích pytlů je na trhu velmi mnoho – záleží tedy na Vás, který si vyberete a bude Vám vyhovovat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang