Stylový zahradní nábytek

Dílna, stavba a zahrada

Chcete si vylepšit zahradu o vkusný moderní nábytek, ale nevíte si rady s výběrem? Tak první otázka u výběru, která určitě padne, bude: kolik lidí by si mělo sednout, jestli je v setu u zahradního nábytku i stoleček nebo jiná odkládací plocha, jaký má zahradní nábytek vzhled a barvu a samozřejmě nakonec musíte také promyslet, kolik chcete za set utratit peněz.

Krásný celoplastový set zahradního nábytku Keter 17189415 Riviera vás zaujme nejen svým vzhledem, ale i svými vlastnostmi. Plastová konstrukce tohoto nábytku vám nikdy nezrezne, neztrouchnivý a ani se nerozplete. Konstrukce zahradního nábytku Keter 17189415 Riviera je stavěna tak, aby odolala výkyvům počasí, proti větru a vodě a i dokonce proti UV záření. Zahradní nábytek je vyroben z nejběžněji používaného plastu, který se používá nejen v potravinářském odvětví, ale i textilním a nazývá se polypropylen. Tento plast je odolný vůči olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholům, nejvíce se používá pro výrobu lan a provazů kvůli své nízké hmotnosti.

K zahradnímu nábytku Keter 17189415 Riviera neodmyslitelně patří i stolek, který slouží jako úložný prostor pro podušky a udrží je suché. Samozřejmě můžete do stolku uložit i jiné věci.

Zahradní nábytek potěší tedy nejen vzhledem ale i vlastnostmi, které by nikdo do tohoto krásného nábytku ani neřekl. Ať už ho necháte na dešti či vystavíte větru, můžete být vklidu, nábytek neutrpí žádnou ujmu ani se nepoškodí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang