Trouba elektrická pečící ETA 7149 90000 Dellica pro chleba

Spotřebiče

Již nyní přemýšlíte, co bude letos pod vánočním stromkem? Už teď nám začínají chladné dny, netrávíme tolik času venku a hledáme jiný zájem pokud možno doma. Úplnou novinkou je elektrická pečící trouba Dellica pro chleba, ve které si během chvilky připravíte chléb, na jaký máte zrovna chuť. Kdy se Vám stane, že ráno vstanete a máte byt provoněný čerstvým chlebem?

Od chvíle, co si pořídíte i do své kuchyně novou elektrickou pečící troubu Dellica pro chleba, budete nadmíru spokojeni a už nebudete chtít nic jiného.

Trouba Dellica se hodí do velké i malé rodiny, protože chléb si můžete navážit, jak velký chcete, až do 1,5 kg. Skvělé na troubě je, že si chléb připravuje úplně sama. Možná je i příprava bezlepkového chleba, což mnoho lidí také uvítá.

Vyberete si z 12 programů, jako například 3 programy na množství chleba, 3 programy volby barvy kůrky, možnost zpoždění začátku přípravy, tlačítko pause pro přerušení nastaveného programu a nechybí jeden přednastavený program na přípravu džemů.

V pekárně Dellica se totiž dá mimo chleba dělat také spousta jiných věcí jako, žemle, pizza, marmeláda, mazanec, buchty, vdolky a mnoho dalších chutných pokrmů. Ještě k vrcholu její dokonalosti – trouba Dellica má moderní nerez design s černou barvou. Pokud tedy nebudete vědět, co komu nadělit, věřte, že touto troubou potěšíte každého blízkého a ani Vy už nebudete chtít jiného pomocníka do své kuchyně.

Další trouby na domácí chléb

Pečení chleba doma je stále oblíbeným trendem. Abychom ale dosáhli skvělých výsledků, je důležité mít kvalitní troubu. V tomto článku se podíváme na několik nejlepších domácích troub na pečení chleba, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby.

Moulinex OW240E30 – Tato trouba na pečení chleba je jednou z nejlépe hodnocených na trhu. Disponuje funkcí přípravy těsta, pečení chleba i dalších pečiva. Je vybavena několika programy s možností nastavení velikosti a barvy chleba. Navíc má funkci zpožděného startu, takže si můžete připravit těsto večer a ráno se vzbudit s čerstvým a voňavým chlebem.

Panasonic SD-ZB2512KXE – Trouba této značky je známá svou vysokou kvalitou a spolehlivostí. Má také širokou škálu programů včetně přípravy chleba, těsta na pizzu či buchet. Trouba je vybavena funkcí automatického doplnění ingrediencí, což je velmi užitečné. Navíc má i speciální program pro bezlepkové pečivo, což je skvělé pro alergiky.

Gorenje BM900AL – Trouba této značky je oblíbená pro svou jednoduchost ovládání a příjemný design. Má asi největší kapacitu ve své kategorii, takže bez problému upečete velký chleba. Výhodou je také integrovaný dispensér na droždí, který umožňuje přidávat droždí nebo semena přesně v určeném čase. Trouba má také možnost zvolit si preferovaný stupeň propečení a má velké množství programů pro různé druhy pečiva.

Krups OW502030 – Trouba této značky je cenově dostupná a přesto nabízí skvělé funkce. Má 15 přednastavených programů, funkci rychlého pečení a možnost nastavit velikost chleba až do 1,5 kg. Trouba je také vybavena funkcí udržování tepla, která udrží chleba teplým a čerstvým i několik hodin po upečení.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang