NATOČ SI PĚNU!! Výčepní zařízení ETA 0637 90100

Spotřebiče

Pivo – tekutý chléb národa našeho! Pivo je kultura. Pivo je slast. Samozřejmě je řeč o pivu točeném. Pivo v lahvi dobrý, ale točený je točený. Chtěli byste ke grilování točený? Nejraději byste grilování přesunuli k hospodě kvůli točenýmu? Už nemusíte. S výčepním zařízením Eta si dopřejete točené pivo v pohodlí svého domova. Pozvěte známé a dejte si točené ke grilovačce. Eta vyrobila velmi inteligentní výčepní zařízení. Eta ví, jak se pivo točí.

Výčepní zařízení ETA 0637 90100 stříbrná, je elektrické výčepní zařízení s provozem na CO2. Tento systém je převzatý z hospod. Zaručuje vysokou kvalitu čepovaného piva až po dobu 7 dní. CO2 je uzavřený v bombičkách, které se dokupují v různých objemech. Součástí této tzv. pípy je 300g bombička Eta, která vydrží min. 18 soudků. Neříkejte, že na oslavě v kruhu rodiném, při grilování nebo při pohodovém večeru, nemyslíte na točené pivo. Orosená sklenička, pevná pěna, žádný podmírák. Poctivé pivečko, poctivě natočené.

Pípa pojme maximálně 5l soudek piva. Hned pod páčkou najdete dobře čitelný displej, který zobrazuje vámi nastavenou a skutečnou teplotu piva. Můžete si vybrat i barvu své pípy buď stříbrná nebo Výčepní zařízení ETA 0637 90110, černá. Sousedé prasknou závistí a budou dělat cokoliv, aby mohli přijít na jedno točený. Nestane se vám, že bude pivo studené a trubky špinavé. Vše máte ve svých rukou. Teplotu, tlak, barvu, pěnu, míru.

Tak co myslíte, lahev? Nebo točený?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang