Výhodné sety na Nakupka.cz

Spotřebiče

Přišel čas rekonstrukce kuchyně, nebo si zařizujete zcela novou? V takovém případě se nevyhnete vybírání, porovnávání a shánění spotřebičů. Tento proces Vás bude jistě stát nějaké ty peníze, ale může Vás také připravit o spoustu času. Jednoduchým řešením je právě nákup kuchyňského setu!

Pokud se rozhodnete vybrat si kuchyňský set, máte vyhráno! Nemusíte totiž řešit, design jednotlivých spotřebičů, ty jsou totiž sestaveny i podle designu. Jednou z výhod je samozřejmě i cena, ta bývá u setů nižší, než kdybyste nakoupili vybrané spotřebiče zvlášť. Všechny spotřebiče nakoupíte v jednom kroku, bez zbytečného shánění v různých obchodech! Ušetření času je zde opravdu patrné!

V naší nabídce naleznete sety těch nejkvalitnějších značek a můžete vybírat z různých kombinací spotřebičů. Pokud zrovna nesháníte myčku, třeba se Vám bude hodit odsavač. Jeden z těch “našlapaných” setů je ten, od značky Baumatic. V kuchyni je tato značka jako ryba ve vodě. Proto nemusíte o této značce dlouho přemýšlet. Vestavný set Baumatic nabízí kombinaci vestavné trouby, sklokeramické varné desky, myčky a odsavače.

Nerezová vestavná trouba Baumatic BO644SS s osmi programy Vás jistě dostane svým sice jednoduchým, ale přesto efektivním designem. Jedná se o horkovzdušnou troubu s grilem a bezpečnostním zámkem. Ke každé troubě neodmyslitelně patří varná deska. Tento set nabízí model Baumatic BHC605 v černém provedení bez rámečku se čtyřmi Hi-Light zónami. Samozřejmostí je ukazatel zbytkového tepla, což je velmi užitečná funkce. Pomocníky pro vaření nám doplňuje i odsavač Baumatic STD6.2 SS, který je určen pod kuchyňskou skříňku, disponuje 3 výkony a můžete jej použít i jako recirkulační. Barevné provedení je samozřejmě nerezové! Posledním kouskem setu je vestavná myčka Baumatic BDW46, jež je určena až pro 9 sad nádobí a vybírat můžete ze 7 programů!

Tohle je opravdu jen malá ochutnávka z nabídky akčních setů! Zrovna třeba nehledáte právě tuto kombinaci spotřebičů, tak si najděte ten vhodný právě pro Vás. Výběr je opravdu široký!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang