Žehlička na suché i mokré vlasy

Spotřebiče

Na trh se dostala další “vychytaná” žehlička na vlasy od firmy Remington, která pratří k absolutní špičce co se produkce žehliček na vlasy, zastřihovačů, a holících strojků týče. Je řeč o žehličce na vlasy Remington S 7902, kterou si oblíbí jak majitelé vlnitých vlasů, tak i ti, kteří mají hřívu plnou hustých a nepoddajných kudrlinek.

Žehlička na vlasy Remington S 7902 v sobě dokonale kloubí skvělý design, profesionální funkce a bezkonkurenční cenu. Vlasy můžete žehlit jak na sucho tak na mokro. Díky keramickým plochám a elektronické regulaci teploty nebudou vaše vlasy nikdy suché a zničené. Ba naopak. Vlasy po vyžehlení září zdarvím a lesknout se jako nikdy předtím. I vlasy nepoddajné a hrubé jsou jemné, lesklé a plné energie a to díky vylepšenému keramickému povrchu proti krepatění. Podle typu vlasů si sama nastavíte teplotu od 150°C do 230°C, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Samozřejmostí u žehliček na vlasy Remington je digitální displej a velice dlouhá záruční doba, která se u této žehličky vyšplhala až na neuvěřitelných 60 měsíců. Nechybí ani bezpečnostní prvky – automatické bezpečnostní vypnutí po 60 minutách a žáruvzdorné pouzdro, které dokonale poslouží při cestování.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang