Aku zametač – na drobný úklid je odborník

Spotřebiče

Na pár drobků přeci nebudete vyndavat váš velký vysavač, potřebovali byste nějaký malý smetáček s lopatkou. Ale dávejte pozor na to aby byl nabíjecí! Myslíte si že je to vtip? Zametač a bateriový? Přesvědčte se sami.

Od teď můžete zametat Aku zametačem Karcher K 55 Pet Plus pro rychlé uklizení vaší podlahy. Je vhodný nejen na tvrdé podlahy, ale také vysává z koberců s nižším chlupem. Po uklizení lze Aku zametač Karcher K 55 Pet Plus zavěsit na držák na stěnu a je uklizený a nikde o něj nezavadíte.

Aku zametač Karcher K 55 Pet Plus má objem nádrže na smetí půl litru, délka teleskopického držadla je sto až stodvacetpět centimetrů, čistící výkon pro jedno nabití baterie je šedesát až sto metrů čtverečních. V příslušenství u tohoto zametače naleznete také nabíječku baterií, samotnou baterii s dlouhou životností a držák na stěnu.

Jakmile naleznete nějaký drobek či smetí, okamžitě využijte svůj nový aku zametač Karcher K 55 Pet Plus a ten vás zbaví v cuku letu nežadoucích nečistot! Mějte tak stále uklizeno.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang