Čerstvá a křupavá snídaně

Spotřebiče

Není nic lepšího, než si ke snídani vychutnat čerstvé pečivo. Ale komu by se chtělo hned po ránu běžet do obchodu, ještě ke všemu v zimě? Spokojíme se pak většinou s nějakou rychlou a nevydatnou snídaní a veškerá energie je tak během dopoledne téměř pryč. Tomu může být konec!

Není nic jednodušího, než si pořídit šikovnou domácí pekárnu a mít tak čerstvé pečivo, kdykoliv dostanete chuť. Domácí pekárna hlavně nenachází využití pouze k přípravě snídaní, ale ke spoustě dalších příležitostí.

Dnes pro vás máme tip na domácí pekárnu Concept PC-5050, která jistě splní veškerá vaše očekávání. Díky 12 přednastaveným programům mám velmi usnadní život v domácnosti. Můžete péct různé druhy chleba, jako je třeba žitný, celozrnný, bezlepkový či francouzský, tím to ale nekončí. Pekárnu můžete využít také pro přípravu těst k dalšímu použití, třeba na kynuté koláče či domácí těstoviny. V tomto přístroji vyrobíte dokonce džemy, zavařeniny a kompoty.

Pečící nádoba je opatřena dvěma hnětacími háky a nepřilnavou povrchovou úpravou, lze ji také mýt v myčce. Pokud si říkáte, že si kvůli upečení chleba stejně budete muset přivstat, tak jste na omylu. Domácí pekárna Concept PC-5050 totiž disponuje praktickým nastavitelným 13-ti hodinovým časovačem. Ten zajistí, že pečení začne zcela automaticky a díky tichému provozu pekárny můžete klidně dát péct chléb přes noc a nerušeně spát. Po ukončení pečení se pekárna přepne do speciálního režimu KEEP WARM, který udržuje teplotu ještě dalších 60 minut. Vy pak ráno vstanete a můžete si vychutnat ještě teplé křupavé pečivo.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang