Dokonale čistá domácnost

Spotřebiče

Můžete se při úklidu vašeho domu či bytu přetrhnout, ale stejně pořád nejste spokojeni? Musíte používat spoustu chemických přípravků, abyste se zbavili nečistot v koupelně či kuchyni? Tomu všemu může být konec! Úklid může být rychlejší, snadnější a zároveň i efektivnější než doposud.

Pomůže vám k tomu parní čistič Karcher SC 2.550 C, který přináší revoluci v podobě dokonalé čistoty bez použití chemie. Jediné, co k úklidu použijete, je čistá vodní pára. Čistič disponuje praktickou odnímatelnou nádrží na vodu o objemu 0,8 litru, díky které není nutné přerušovat práci, pára je dodávána nepřetržitě. Tento šikovný pomocník vás mile překvapí moderním designem, vysokým komfortem a také efektivní spotřebou energie.

S tlakem páry 3,2 bar a topným výkonem 1500 W dodává parní čistič Karcher SC 2.550 C velké množství páry. Úklid je pak velice snadný a efektivní. Vodní kámen, mastné skvrny a jiné silně ulpívající nečistoty v koupelně či v kuchyni nepředstavují pro čistič žádný problém. Odstraníte je účinně a zároveň šetrně k životnímu prostředí, jelikož žádné chemické prostředky nebudete k úklidu potřebovat.

Parní čistič v osvědčené kvalitě Karcher navíc nabízí rozsáhlé a praktické vybavení. Například parní turbokartáč, sadu na čištění podlah či trysku na bodový paprsek. Disponuje dětskou pojistkou a bezpečnostním ventilem. Čistič je připraven k práci za pouhých 6 minut. Parní čistič Karcher SC 2.550 C je zkrátka ideálním pomocníkem do vaší domácnosti!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang