Křupavá kuřecí kůžička i u vás doma

Spotřebiče

Máte chuť na lahodné kuře, které dělají ve vašem blízkém supermarketu ? Nikam nechoďte a objednejte si pečící troubu Guzzanti GZ 0126, uděláte si skvěle ugrilované kuře, které bude mít křupavoučkou kůrčičku.

Tento malý víceúčelový spotřebič Guzzanti GZ 0126 se hodí do méně prostorných bytů, či na chatu, kde šetříte každým místem nebo do firemních kanceláří, aby si zaměstnanci mohli ohřát svůj oběd. Není zde žádná dotyková obrazovka, ale mechanické knoflíky, takže ovládání zvládne opravdu každý. Truba Guzzanti GZ 0126 slouží jako minisporák s otočným grilem,  je vybaven dvěmi plotýnkami, objem trouby je 40l, má funkci rozmrazování a lze plynule nastavit teplotu pečení od 80 do 320 stupňů Celsia. V příslušenství naleznete pečící plechy a rošt.

Jedinou nevýhodou je že buď budete vařit na plotýnkách nebo si upečete pokrm v troubě, nejde to bohužel zároveň, buď jedno či druhé, hezky všechno popořadě. V každém případě komu čest, tomu čest, tento malý víceúčelový pomocník Guzzanti GZ 0126 nahradí celý sporák, tak nevím proč ještě váháte!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang