Kuchyňské nože Fiskars

Domácnost a nábytek

Fiskars je finská společnost se sídlem ve městě Fiskars ve Finsku. Tato společnost je známá pro své široké portfolio výrobků, zahrnující zahradní nástroje, kuchyňské nástroje, nádobí, nože, nářadí pro domácnost a mnoho dalšího.

Společnost Fiskars má dlouhou historii, sahající až do roku 1649, což ji řadí mezi jedny z nejstarších společností na světě.

Fiskars se specializuje na nůžky, nože a kleště do kuchyně i na zahradu. Pro radu se obrací na přírodu, využívá ergonomii padnoucí do ruky a speciální mechanické technologie. Čepele Fiskars jsou speciálně upravované a vyráběné z kvalitních kovů. Rukojeti jsou protiskluzové a zpevněné skelnými vlákny.

O značce Fiskars

Společnost Fiskars byla založena ve Finsku v roce 1649 jako kovárna. Od té doby prošla mnoha transformacemi a rozšířila svou činnost na různé obory, včetně zahradního nářadí, kuchyňských nástrojů, uměleckých potřeb a dalšího.

Fiskars je známým výrobcem kvalitního zahradního nářadí, včetně sekacích nástrojů, seker, nůžek na zahradní práce a dalšího. Jejich zahradní nástroje jsou často oceněny pro svou inovaci a ergonomický design.

Fiskars vyrábí širokou škálu kuchyňských nástrojů, včetně nožů, nádobí a dalších kuchyňských pomůcek. Jejich nože často vynikají kvalitou a ostrostí.

Fiskars klade důraz na design svých výrobků a často spolupracuje s renomovanými designéry. Jejich produkty jsou často ceněny pro svůj moderní a funkční design.

Společnost Fiskars dbá na udržitelnost a ekologii. Snaží se snižovat svůj ekologický dopad a používá recyklovatelné materiály. Fiskars má globální působnost a jeho produkty jsou dostupné ve více než 100 zemích po celém světě.

Kuchyňské nože Fiskars

Kuchyňské nože tvoří odlišnou kategorii v oblasti kuchyňského vybavení. Je to velmi individuální záležitost a do jisté míry i velmi intimní. Kuchaři své nože nedají z ruky a hospodyňky mají ten na to a ten na ono a nemají rády, když to někdo pomíchá.

Nože se pak zbytečně tupí. Je potřeba si objasnit jeden mýtus. Když nožem na maso budu krájet chleba, tak se mu nemůže nic stát. Chyba. Stane. Otupí se. Čepel nože je broušená speciálně pro jeho funkci. Proto měkký chleba může narušit vybroušenou strukturu čepele nože na maso a tak ho otupit.

Můžete si vybrat ze široké škály produktů. Otočná škrabka Fiskars 857139 s otočnou čepelí ke snadnému škrábání brambor a zeleniny. Všechny držadla kuchyňských nožů a nůžek Fiskars jsou z pevného protiskluzového materiálu.

Uchycení čepele do rukojeti zajišťuje nový systém, který vylučuje vypadnutí čepele. Dále v nabídce najdete Nůžky na ryby Fiskars 859912 nebo Nůž okrajovací 7cm Fiskars 857101. Nože Fiskars mají čepele s minimální tvrdostí 51 HCR. Všechny nože se dají mýt v myčce.

Kvalitu a dobrou ergonomiku rukojetí nožů Fiskars potvrzuje i prestižní mezinárodní cena Red Dot Product design Award 2006.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang