Motorové oleje

Dílna, stavba a zahrada

Co musí správný řidič vědět a znát? Nejdůležitější věcí pro správný chod vašeho auta (či motocyklu) je bezpochyby motorový olej. Nabízíme motorové oleje značek Shell a Hekra. Všechny oleje jsou od těchto výrobců spolehlivě dodávány a my tak garantujeme originální motorové oleje všem svým zákazníkům. U každého oleje se dozvíte, pro jaký typ motoru je určen, nemůže se vám tak stát, že zakoupíte špatný olej. Tak jen do toho!

K čemu motorové oleje slouží?

Motorový olej je technologicky velmi složitý výrobek, jehož vlastnosti jsou určovány podle řady technických parametrů. Motorové oleje zaručují vynikající mazání a ochranu motoru za všech podmínek. V zimních obdobích umožňují bezpečné nastartování automobilu. Některé motorové oleje snižují spotřebu paliva. Dokonalá čistota motoru by měla být samozřejmostí. Vysoká oxidační a tepelná stabilita zaručuje delší životnost oleje. V současné době se používají motorové oleje, které umožňují celoroční bezpečné mazání motoru za rozmanitých klimatických podmínek.

Jaké vlastnosti mohou motorové oleje mít?

Tyto kvalitní výrobky mohou dále zajišťovat nízkou úroveň zplodin ve výfukových plynech. V našem sortimentu nabízíme syntetické, polysyntetické a minerální motorové oleje. Oleje jsou určeny k mazání moderních benzinových a naftových motorů osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel. Motorové oleje překonají náročné požadavky nejmodernějších motorů a poskytnou jim jedinečnou ochranu. Oleje mohou být bezpečné i pro provoz katalyzátoru.

Minerální motorové oleje můžete spolehlivě používat celý rok v benzínových, plynových i naftových motorech. Tyto oleje zajišťují bezpečný provoz přeplňovaných i nepřeplňovaných motorů opatřených katalyzátorem a dobrou ochranu motoru před opotřebením.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang