Rychlá Tesco půjčka

Půjčky

Rychlá Tesco půjčka je sjednaná obvykle s obrovskou rychlostí a navíc velmi férovými podmínkami. Tento druh půjčky si navíc lze vyřídit v mezičase nákupního dne s celou rodinou. Není třeba odbíhat kamsi na pobočku, je totiž rovnou v tomto supermarketu.

Rychlá Tesco půjčka ve výši dvacet až sto padesát tisíc korun nevyžaduje ručitele, poplatek za zprostředkování nebo vedení účtu.

Rychlá Tesco půjčka

Rychlou Tesco půjčku lze sjednat v Tescu, po telefonu nebo pomocí webového formuláře.

Pokud někdo potřebuje radu, může volat bezplatnou infolinku 840 111 321, která je k dispozici od pondělí do pátku mezi 8 a 16 hodinou. Stejně tak lze kontaktovat zákaznický servis prostřednictvím emailu.

Splácet rychlou Tesco půjčku lze naprosto bez obav, odklad splátek je samozřejmostí. Až čtyřikrát v průběhu splácení si lze splátky o měsíc odložit. Dle libosti je také možné například změnit výši splátek nebo si půjčku dokonce nechat pojistit.

A navíc, pokud bude člověk splácet v pořádku, bude mu odpuštěna až polovina úroků. Není třeba žádné potvrzení o příjmu ani ručitel. Půjčit si lze až 150 tisíc.

Historie společnosti Tesco

Společnost Tesco, která je dnes jedním z největších maloobchodních řetězců na světě, má původní kořeny ve Velké Británii. Byla založena v roce 1919 pod názvem TESCo (zkratka pro „T. E. Stockwell“), jako obchod s levnými potravinami.

Za prvé světové války se společností Stockwell Brothers obchodovaly dva bratři – Jack Cohen a T. E. Stockwell. Po válce se bratři rozhodli změnit své podnikání. Jack Cohen začal nakupovat přebytkové zásoby vojenského výstroje a prodávat je ve svém malém stánku ve východním Londýně.

Cohen brzy pocítil potenciál levných potravin a začal rozšiřovat sortiment. V roce 1924 přejmenoval svůj obchod na Tesco and the Home and Stores Limited a otevřel první prodejnu v severním Londýně. Název Tesco je kombinací prvních písmen T.E. z příjmení zakladatele společnosti T.E. Stockwell a prvního písmene z názvu obchodu Cohen.

V průběhu let se společnost Tesco stala jedním z předních maloobchodních řetězců ve Velké Británii. Své sortimenty expandovala na potraviny, ale také na oblečení, kosmetiku, elektroniku a další produkty.

V roce 1947 Tesco prodalo svou první vlastní značku, která se stala populární a označovala kvalitní produkty za nižší ceny. V 50. letech společnost Tesco otevírala velké supermarkety a stála u zrodu první samoobslužné prodejny ve Velké Británii. Tato inovativní forma prodeje byla velmi úspěšná a pomohla Tesco získat další zákazníky.

V 90. letech se Tesco začalo rozšiřovat i do zahraničí. Začalo působit na evropských trzích, jako je Polsko, Maďarsko a Slovensko, a postupně si vybudovalo silnou pozici mezinárodního maloobchodního řetězce.

V současné době je Tesco globální společností s pobočkami ve více než 15 zemích. Nabízí širokou škálu produktů od potravin přes elektroniku až po oblečení. Společnost se také angažuje v oblasti udržitelnosti a zavedla různé programy zaměřené na snižování ekologického otisku a boj proti plýtvání potravinami.

V České republice má Tesco bohatou historii. První obchod Tesco zde otevřelo v roce 1996 a od té doby se rozrostlo na více než 200 prodejen po celé zemi. Kromě potravin nabízí Tesco i další služby, jako jsou lékárny, optiky, cestovní kanceláře a půjčovny nářadí.

Tesco je také známé svou podporou místních komunit. Pravidelně realizuje dobročinné akce a podporuje neziskové organizace. Spolupracuje s českými farmáři a výrobci a podporuje také lokální produkci.

Historie společnosti Tesco je dlouhá a plná úspěchů. Od malého stánku v Londýně se společnost rozrostla do celosvětového maloobchodního gigantu. Její přítomnost v České republice přinesla mnoho pracovních příležitostí a kvalitních a cenově dostupných produktů pro zákazníky.

Tesco je dnes symbolem spolehlivosti, kvality a dostupnosti v maloobchodním odvětví. Svojí historií i současnými aktivitami si získalo důvěru a přízeň zákazníků po celém světě.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang