Společenské hry – na hraní není nikdy pozdě

Pro děti

Ať už budete trávit slunečné víkendy na chatě s vaší rodinou nebo s partou kamarádů, není nikdy na škodu zábavu trochu rozproudit nějakou tou společenskou hrou! Samozřejmě víme, že není nad staré dobré Člověče nezlob se!, ale chce to také trochu fantazie, tak se nebojte trochu něčeho nového! Třeba se i něco dozvíte…

Možná právě teď bude někdo ohrnovat nos nad naučnými hrami, ale hra Česko od společnosti Albi, prostě začne bavit každého. Nikomu nebudou stačit výmluvy, že není dobrý v historii nebo ve sportu, nebo se nevyzná v geografii.

V této hře naleznete od každého kousek a každý tak může zazářit a věřte, že některé zajímavosti si budete pamatovat do konce života.

Pokud už si myslíte, že vaše znalosti přesahují daleko za hranice Česka, můžete sáhnout po společenské hře Svět. S touto hrou procstujete každý kontinent a na každém vás bude čekat 400 otázek, některé z nich pro vás jistě budou zcela nové a určitě zajímavé.

Pokud byste se vědomostním hrám přeci jenom raději vyhnuli doporučujeme dřevěné kuželky Mölkky. Tato původem vikingská hra, chytne opravdu každého. Hráči hází házecím kolíkem na očíslované kolíky a body se sčítají. Jednoduchá ale velmi zábavná hra pro každý věk.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang