Víte, kolik je hodin?

Domácnost a nábytek

Chodíte všude pozdě, především po ránu? Nabíráte si příliš mnoho povinností, a pak nestíháte? Nebo se naopak budíte příliš brzy a nevíte, jestli ještě máte čas spát nebo už musíte vstávat? Zkuste další vychytávku firmy Gadgets!

Tím je skvělá dotyková lampa s projektorem. S touto lampou budete vždy vědět, kolik je hodin. A čím je vlastně tak výjimečná? Zaprvé, svým dotykovým ovládáním.

Šmátráte často v noci po mobilu nebo po budíku, abyste se podívali, kolik je hodin? Už nemusíte, stačí se jen dotknout této lampy a ta vám přesný čas ukáže. Jak? S tím souvisí další výjimečnost této lampy, a to je její projektor. Čas se vám projektorem zobrazí na stropě.

Tato Dotyková lampa firmy Gadgets toho nabízí ještě víc. Nejenže slouží jako hodiny, je to zároveň skvělá dekorace vašeho pokoje. Pokud se dotknete ocelové základny této lampy, aktivují se módy dekoračních, barevných světel uvnitř.

Váš pokoj tak bude doslova hrát všemi barvami. Lampa je 18 cm vysoká a má 10 cm do šířky, vejde se tak na každý noční stolek. Nabíjí se třemi AAA bateriemi, které jsou součástí balení.

Dotyková lampa Gadgets s projektorem oceníte nejen vy, ale i vaše rodina a přátelé. Pokud tedy vaši známí také často ztrácejí pojem o čase, věnujte jim tento vychytaný dárek.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang