Můžu už si sednout za volant – alkoholmetr

Auto-moto

Šli jste s přáteli na zábavu do baru, kde jste si dali pár skleniček vína a třeba i nějaké panáky tvrdšího alkoholu? Chcete se přesvědčit zda už v sobě nemáte žádný alkohol? Nejjednodušší způsob jak to zjistit je fouknout do přístroje a výsledek je na světě.

Neriskujte svůj život, ani druhých a raději se ujistěte, zda už opravdu nemáte v krvi žádný alkohol. Měření vám zabere ani ne minutu a budete mít tak jistotu zda už nejste pod vlivem alkoholu. Nemusíte se bát že si nezvládnete změřit kolik promile máte, alkoholtester V-net DA 3000 je velmi jednoduchý na ovládání, je totiž ovladatelný pouze jedním tlačítkem.

Abyste přístroj zapnuli, stačí stisknout tlačítko Power, poté se alkoholtester V-net DA 3000 se zvukovou signalizací zapne a na displeji se zobrazí počet již provedených měření od poslední kalibrace a také se zobrazí odpočítávání. Odpočítávání trvá dvacet sekund, jakmile skončí, detektor začne krátce pípat a zobrazí se nápis Start, tím poznáte že je alkoholtester V-net DA 3000 připraven k použití. Nyní, když už je alkoholtester připraven, foukejte rovnoměrně do detektoru po dobu tří sekund, dokud nezazní přerušované pípání, výsledek testu se po chvíli zobrazí na displeji na patnáct sekund a poté se přístroj vypne.

Myslete na to, že při pití alkoholu a následném řízení motorového vozidla můžete ublížit nejen sobě, ale i svým blízkým, nesedejte za volant, když jste vypili již nějaký alkohol a když už je to opravdu nutné, změřte si díky alkoholtesteru promile a počkejte tak dlouho, než se na displeji zobrazí nula, nebudete tak řídit pod vlivem alkoholu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang