Ferratum půjčka – podvod?

Půjčky

Nebankovní půjčka Ferratum slouží hlavně k pokrytí krátkodobých finančních nedostatků nebo náhlých výdajů. Půjčka je k dostání opravdu snadno a rychle.

Půjčku Ferratum lze získat dvěma způsoby. Buď na internetu vyplnit žádost, což zabere asi 10 minut, nebo zaslat SMS na telefonní číslo.

Peníze jsou obratem zaslány na účet nebo složenkou na adresu uvedenou ve formuláři. Samozřejmě pokud potřebuje člověk peníze okamžitě, ta správná volba bude bankovní účet. Zaslání složenky trvá nejméně 4 dny.

Není třeba ani žádné potvrzení o příjmu, ručitele ani uvádění, na jaké účely peníze člověk potřebuje.

Půjčka Ferratum

Kdo je u Ferratum novým zákazníkem, může získat maximální výši půjčky 1 000 Kč. Pokud se stane stálým zákazníkem, můžete si zažádat o půjčku až ve výši 10 000 Kč.

Úroková sazba je 250 Kč za každých vypůjčených 1 000 Kč. Takže pokud si člověk půjčí 2 000 Kč, tak splatíte 2 500 Kč.  

Splatnost půjčky je 21 dní ode dne vypůjčení. Kdo nestihne částku splatit včas, může si splatnost posunout, a to zasláním  formuláře na adresu uvedenou na internetu.

Za každých 15 dní prodloužené splatnosti však zaplatí 150 Kč navíc. Prodloužit splatnost lze až o dvojnásobek, tedy na 30 dní. V případě, že částku neuhradí do data určení, hrozí penále.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang