Jak vybrat holicí strojek

Recenze

Holicí strojek je ideální pro ty, kdo se chtějí oholit rychle a bezpečně. Na jakých parametrech při výběru holicího strojku nejvíce záleží a jak koupit takový, který bude kvalitní a spolehlivý?

Pro ty, kdo si přejí ušetřit čas strávený holením žiletkou, a pro ty, kdo netouží denně nasazovat svůj krk při používání břitvy, se nabízí obrovský výběr holicích strojků. Jaké parametry jsou při výběru holicího strojku důležité a na co není radno zapomenout?

V dnešní moderní době si nejen ženy, ale i muži, velice zakládají na svém vzhledu. Kterou činnost muži, na rozdíl od žen, musí dělat skoro každý den? No přece holit si vousy. K bezpečnému a co nejtrvalejšímu oholení je potřeba kvalitní holící strojek. Nabízíme holící strojky mnoha značek (Braun, ETA, Panasonic, Philips, Remington), které kvalitu zaručeně nepostrádají.

Jaké holící strojky nabízíme?

Proč si neustále kupovat drahé žiletky, se kterými si navíc musíte dávat pozor, abyste se nepořezali? Žiletky jsou za chvíli tupé a nedají se používat. To se vám s holícím strojkem nikdy nestane. Holící strojky mají dlouhou životnost a kvalitu neztrácí.

Pořídit si můžete strojky různých typů. Holící strojky se liší zejména počtem holících hlav. Některé holící strojky mají speciální otočnou holící jednotku s výkyvnými hlavami, které se dokonale přizpůsobí každému tvaru pokožky, dokonce i na krku. Holící strojky mohou disponovat zastřihovačem, který je ideální zejména pro tvarování kotlet, bradky a kníru. Planžety a čepele jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Planžety pokryté titanem zaručují delší životnost. Čepele s karbonovým povrchem se strukturou diamantu jsou až o 400% pevnější než niklové čepele.

Jaké funkce holící strojky mají?

Tyto přístroje se snadno omývají a udržují. Některé je možno omýt pod tekoucí vodou. Po nabytí mohou fungovat až několik desítek minut. Vysoce výkonné holící strojky mají trojitý holící systém a holí důkladně jedním tahem. Pro holení na různých partiích obličeje a krku můžete volit mezi několika holícími režimy. Holící strojky vybavené speciální stříhací lištou, která nadzvedává a zkracuje problematicky rostoucí vousy, umožní oholit se i v obtížně přístupných oblastech.

Strojky se nabíjí několik desítek minut, pokud však pospícháte, je možno u některých holících strojků využít rychlonabíjení (kolem 5min). V provozu mohou holící strojky být až hodinu. V balení se strojkem je většinou dodáváno cestovní pouzdro a kartáček na čištění.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang