Kulmy

Spotřebiče

Pro vytvoření bezchybného účesu existuje celá řada pomocníků. Jedním z nich jsou kulmy. Jak kulma funguje a jaké typy se na trhu nabízejí?

Každá žena se velmi ráda stará o svůj vzhled. Všechny chceme vypadat pěkně a líbit se ostatním, zejména mužům. A každý muž na ženě jistě ocení elegantně upravený účes. Kulmy jsou těmi nejspolehlivějšími pomocníky do koupelny, se kterými si vysušíte a zároveň upravíte vlasy. Není to nic těžkého a zabere to minimum času! Ještě žádnou nemáte? Vybrat si můžete z mnoha značek, z nichž můžeme zmínit např. Panasonic, BOSCH, Braun, ETA či Philips.

Jaké kulmy si mohu koupit?

Každé ráno, když se na sebe žena podívá do zrcadla, přemýšlí, co se svým vzhledem tento den provede. Jaké si udělá stíny, jakou si oblékne sukni, v jakých botách vyjde ven a do jaké kabelky uloží zrcátko. Mužům to může připadat úsměvné, ale ženy jistě přikyvují. Naše kulmy vám usnadní ranní úpravu vlasů a zkrátí dobu strávenou v koupelně na minimum! Nevěříte? Stačí vyzkoušet. Nabízíme foukací kulmy na vlasy, horkovzdušné kulmy, ale i kulmy na řasy. Každý z těchto moderních výrobků má svůj vlastní originální design, za který se rozhodně nebudete stydět.

Úžasnou vychytávkou, která vám nedá spát, je kulma na řasy. Tyto kulmy umí důkladně oddělit a natočit vaše řasy tak, že budete vypadat jako panenka.

Jaké funkce kulmy nabízejí?

Kulmy mohou být vybaveny systémy pro nastavení iontů pro iontovou úpravu včetně nastavení chladivého vzduchu. Každá kulma by měla mít několik stupňů rychlostí a teplot. Uvolňovací tlačítko je na každé kulmě snadno přístupné a ergonomicky umístěné. Kvalitní kulmy mají keramický povrch a kartáče se zasouvacími hroty pro vyšší ochranu, vysoce kvalitní chromový plášť a chladnou špičku pro snadnou obsluhu. Díky vyměnitelným nástavcům můžete využívat mnoho stylingových možností, k dispozici může být velký kartáč s otvory, tvarovací kartáč či hubice. Pro snadné uložení by každá kulma měla disponovat závěsným okem. Některé kulmy mohou sloužit jako profesionální kartáče pro velké vlny, k čemuž slouží tvarovací kartáče pro malé, střední a velké lokny. Vyjímatelný filtr pro čištění usnadní údržbu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang