Ledničky bez mrazáku

Spotřebiče

Ne všechny ledničky se dodávají se zabudovaným mrazákem. Hlavní výhodou u takových modelů je především úspora místa. Jak vybrat ledničku bez mrazáku?

Máte chatu či chalupu a potřebovali byste nějakou malou, nenáročnou ledničku? Bydlíte sami a velká lednička je pro vás zbytečná? Zde si můžete prohlédnout ledničky bez mrazáku, které jsou sice většinou menší, ale naprosto všechno se do nich vejde. Tyto ledničky jsou dodávány od výrobců Electrolux, Whirlpool, Zanussi a dalších. Pokud si pořídíte takovou ledničku, zajisté neprohloupíte. S jejím umístěním díky její velikosti nebude problém a navíc šetří energii!

Jaké ledničky bez mrazáku nabízíme?

V našem sortimentu naleznete jak volně stojící ledničky, tak vestavěné ledničky. Líbí se vám, když je lednička v kuchyňské lince „schovaná“? S vestavěnými ledničkami to není žádný problém, lze je umístit dokonce i pod pracovní desku. Volně stojící ledničky bez mrazáku naopak můžete volně umístit kamkoli. Nezaberou moc místa a přitom jsou uvnitř dostatečně prostorné pro všechny vaše potraviny a nápoje. Nevěříte? Ledničky bez mrazáku mají dostatečný počet drátěných polic, misku na zeleninu, misku na maso, přihrádku na vejce a samozřejmě přihrádku na nápoje. Stačí jen vybrat tu správnou.

Jaké funkce ledničky bez mrazáku mají?

Tyto ledničky nabízíme menší, ale i vysoké. Ledničky bez mrazáku mohou být různých energetických tříd. Nastavitelný termostat a automatické odmrazování jsou velmi užitečnými funkcemi.

Ledničky mají nastavitelné police, zásuvky na ovoce či zeleninu, přihrádky na vejce, přihrádky na máslo, přihrádky na lahve a samozřejmě přihrádky ve dveřích chladničky. U některých chladniček se dokonce nabízí možnost změny strany otevírání dveří! Interiér v ledničkách většinou můžete měnit dle libosti. Nastavitelnost nožek a vnitřní osvětlení by měli být samozřejmostí. Ledničky bez mrazáku vás zajisté nezklamou a budete s nimi spokojeni.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang