Ležící bojlery

Spotřebiče

Patříte ke šťastným majitelům vlastního domečku? Pak jistě víte jak důležité je obstarat si kvalitní a spolehlivý bojler. Ležící bojlery v této kategorii splňují všechny požadavky a jistě si mezi nimi vyberete. Všechny ležící bojlery jsou dodávány od spolehlivého výrobce. S těmito skvělými bojlery vás nedostatek teplé vody nikdy nepotká, na to můžete vzít jed!

Jaké ležící bojlery si mohu koupit a jaké mají funkce?

Pořídili jste si domek a hledáte ten správný bojler, se kterým nebude moc starostí? Starý bojler vám dosloužil? S námi se nemusíte bát, že výběr nového bude zdlouhavý. Nabízíme jen ty nejkvalitnější ležící bojlery, které jsou jednoduše obsluhovatelné a nenáročné na údržbu.

Hmotnost bojlerů se pohybuje v rozmezí 68 – 90 kg. Zajímá vás doba ohřevu vody? Ležící bojlery to dokážou již za 50 minut! Není to úžasné? Objem bojleru může dosahovat až 200 l. Na všechny nepřímotopné vodorovné ohřívače se vztahuje záruka 24 měsíců a při jakýchkoli problémech bude reklamace samozřejmě bez problémů vyřízena. Maximální tlak nádob je až 0,6 MPa a teploměrná plocha se pohybuje okolo 70m2.

Zaujaly vás tyto úžasné vlastnosti, díky kterým ležící bojlery vynikají? Pak neváhejte a pořiďte si jeden z těchto úžasných vynálezů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang